منو سایت

علیرغم ادعای EA، اسکیت از لوت باکس ها پشتیبانی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
علیرغم ادعای EA، اسکیت از لوت باکس ها پشتیبانی می کند

EA دو روز پیش رسما اعلام کرد که اسکیت یک سرویس آنلاین رایگان خواهد بود که «سال‌ها» پشتیبانی می‌شود. این ناشر آمریکایی در ادامه اعتراف کرد که جعبه شانس یا لوت باکس وجود نخواهد داشت و فقط اقلام تزئینی به صورت مستقل فروخته می شود. یک دانشمند داده به این نتیجه رسیده است که جعبه های غارت بخش مهمی از بازی اسکیت هستند و تعداد زیادی از آنها وجود دارد.

به گزارش پارسی گیم، بازی اسکیت برای کنسول های بازی، رایانه های شخصی و حتی گوشی های موبایل منتشر خواهد شد و قابلیت کراس پلی بین تمامی پلتفرم ها وجود خواهد داشت. در خبر قبلی الکترونیک آرتز به ریزتراکنش ها و خریدها در بازی اشاره کرد و نوشت که فقط عناصر تزئینی در فروشگاه قرار می گیرد و همچنین از لوت باکس ها استفاده نشود. یک دانشمند داده با بررسی کد اصلی بازی به موضوع مهمی پی برد. او تصویری را در سایت شبکه اجتماعی Reddit منتشر کرد که مکانیزمی به نام Swag Bags را نشان می‌دهد که شبیه جعبه شانس است.

بازی اسکیت

مکانیزم Swag Bags یک سری آیتم های تصادفی را در اختیار بازیکن قرار می دهد. این جعبه ها به صورت رایگان در دسترس نیستند، اما بازیکن باید آنها را از طریق آیتمی به نام Taps خریداری کند. بعداً مشخص شد که این ارز رسمی بازی است و در نتیجه لوت باکس در این مورد قوی است بازی اسکیت وجود دارد. این برخلاف گفته های سازنده است و به نظر می رسد EA با تغییر رویکرد و ظاهر این مکانیزم بازیکنان را فریب می دهد.

لوت باکس در بازی اسکیت

اگر این داده ها واقعی باشد؛ سپس می‌توانید با خرید شیرآلات و انتخاب تصادفی وسایل تزئینی، کیف‌های Swag را دریافت کنید. به عبارت دیگر از جعبه شانس با ظاهری متفاوت استفاده شد. مدیر کل استودیوی سازنده، Dan McCulloch، اعلام کرد که Loot Box وجود ندارد و حتی گفت که از ظاهر آنها در طراحی بازی استفاده نشده است. باید گفت که هنوز راه زیادی تا انتشار بازی اسکیت باقی مانده است و همانطور که الکترونیک آرتز می گوید; توسعه بازی در مرحله پیش آلفا است. ممکن است نسخه نهایی این ویژگی را نداشته باشد.

جعبه برای بازی اسکیت

ساخت اسکیت یک بازی رایگان به این معنی است که تنها راه کسب درآمد از آن، فروش اقلام خاص است. بر خلاف Diablo Immortal، اسکیت فاقد پاور آپ است و فقط پوست و لباس می فروشد. مدیر اجرایی استودیو می گوید که قوانین خاصی برای بازی در نظر گرفته اند که به معنای حذف مکانیسم های Pay to Win، باز گذاشتن کل نقشه و همچنین حذف جعبه های غارت است. نطر شما چی هست

منبع: TheGamer