منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • طرفداران هری پاتر از کیفیت انیمیشن میراث هاگوارتز راضی نیستند

طرفداران هری پاتر از کیفیت انیمیشن میراث هاگوارتز راضی نیستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
طرفداران هری پاتر از کیفیت انیمیشن میراث هاگوارتز راضی نیستند

کلیپ کوتاه با کیفیت انیمیشن بازی میراث هاگوارتز منتشر شد که طرفداران هری پاتر را نگران کرد. این کلیپ نشان می دهد که کیفیت انیمیشن بازی با سطح انتظارات طرفداران متفاوت است. بسیاری از مردم نوشتند که تاخیر Hogwarts Legacy موجه بود و خوشحال بودند که استودیو زمان بیشتری برای کار روی بازی دارد.

یک کلیپ بسیار کوتاه توسط کاربران Reddit به اشتراک گذاشته شده است که جزئیات دنیای بازی RPG هری پاتر را نشان می دهد. این کلیپ یک NPC یا NPC را نشان می دهد که در خارج از قلعه هاگوارتز در امتداد یک مسیر خاص قدم می زند. انیمیشن حرکتی این شخصیت بسیار ابتدایی و ابتدایی و در حدی است که در بازی های دهه اخیر یافت می شود. اگر به این کلیپ دقت کنید می بینید که یک پای شخصیت به عقب و دیگری جلو می رود و حس راه رفتن را نمی توان از این کلیپ گرفت.

این تنها مشکل انیمیشن میراث هاگوارتز نیست. حرکت شخصیت بسیار سنگین است و به نظر می رسد هر قدم او منابع کامپیوتری زیادی را مصرف می کند و رندر کردن او کار ساده ای نیست. می توانید حدس بزنید که راه رفتن در حالت عادی اینطور نیست و هیچ کدام از بازی های امروزی برای نمایش انیمیشن پیاده روی مشکلی ندارند. استودیو Avalanche هفته گذشته تصمیم گرفت تا انتشار بازی را به تاخیر بیندازد و آن را از فصل تعطیلات خارج کند. تاریخ انتشار جدید در اواسط فوریه 2023 اعلام شد.

میراث هاگوارتز

کیفیت انیمیشن میراث هاگوارتز

یکی از کاربران ردیت در پاسخ به کلیپ ارسال شده نوشت: «خوشحالم که بازی به تاخیر افتاد. ترجیح می دهم دو ماه دیگر صبر کنم تا چنین چیزی را در بازی ببینم.” برخی می گویند که فریاد طرفداران هری پاتر بی اساس است و این بازی قطعا کیفیت مناسبی خواهد داشت. در واقع کاربران می گویند که محتوای بازی اینگونه است. از یک انیمیشن پیاده‌روی مهم‌تر است و نمی‌توان به این راحتی از آن تقدیر کرد. شخصی در توضیح این انیمیشن نوشت: “ما در اوایل دهه 1800 هستیم و نمی‌دانیم در آن زمان پیاده‌روی چگونه بود.”

بازی های نقش آفرینی هری پاتر بدون هری منتشر می شوند و بازیکنان می توانند ابتدا شخصیت خود را بسازند و سپس وارد دنیای بازی شده و کارهای خارق العاده ای انجام دهند. داستان بازی نیز یک قرن قبل از بازدید هری از مدرسه جادوگری است. اما هنوز سرنخ هایی از کتاب های این بازی وجود دارد. چندی پیش سازنده جزئیاتی در مورد گیم پلی هاگوارتز Legacy فاش کرد که در مقاله ای کامل به آن پرداختیم. انتظار می رود این بازی جدید در پایان ماه فوریه برای ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه های شخصی عرضه شود.

منبع: PCGAMESN