منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • طرفداران به اعلام Witcher 4 واکنش نشان می دهند و در مورد دخالت Ciri گمانه زنی می کنند

طرفداران به اعلام Witcher 4 واکنش نشان می دهند و در مورد دخالت Ciri گمانه زنی می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
طرفداران به اعلام Witcher 4 واکنش نشان می دهند و در مورد دخالت Ciri گمانه زنی می کنند

CD Projekt Red آخر هفته را شروع کرد و اعلام کرد که توسعه به طور رسمی برای ضبط بعدی در حماسه The Witcher در حال انجام است. استودیوی لهستانی تنها یک تصویر تیزر منتشر کرد و همین کافی بود تا گفتگوهای آنلاین و حدس و گمان هایی را در مورد آنچه که Witcher 4 یا به قول خودشان شامل خواهد شد، ایجاد کند.

یکی از گمانه زنی های اصلی در مورد بازی جدید Witcher این است که این قفل چیست. برخی از مردم معتقدند که مدال نشان داده شده در تیزر نشان دهنده مدرسه گربه است. سیری از The Witcher 3 این لاک را می پوشد، اگرچه او به طور رسمی در مدرسه گرگ آموزش دیده است. با این حال، عده ای معتقدند که Ciri می تواند نقش بزرگ تری در بازی بعدی ایفا کند یا شاید شخصیت اصلی بازی باشد. این باید دید، اما قبل از آن CD Projekt Red از این که می‌خواست داستان‌های بیشتری درباره Ciri بگوید، اذیت شده بود.

طرفداران به اعلام Witcher 4 واکنش نشان می دهند و در مورد دخالت Ciri گمانه زنی می کنند
“حماسه ای جدید آغاز می شود”

در سال 2020، Jakub Shamalek نویسنده CD Projekt توسط VG247 پرسیده شد که آیا استودیو در نظر دارد Ciri را به عنوان قهرمان یک بازی جدید Witcher بسازد. Szamałek پاسخ داد: “یک سوال جالب. آیا دوست دارید یک بازی با Ciri به عنوان شخصیت اصلی انجام دهید؟”

او درباره داستان سیری در The Witcher 3 توضیح داد: متاسفم که نتوانستیم گذشته سیری را کمی بیشتر بررسی کنیم. او شخصیت فوق العاده غنی و پیچیده ای است. به دلایل واضح – خوب، او تقریباً دو سوم بازی را از دست داد – به اندازه ای که ما نویسندگان می خواهیم از صفحه نمایش استفاده نکرد. اما هی، شاید این چیزی باشد که در آینده به آن بازگردیم.”

برخی از مردم در ابتدا فکر می کردند که قفل نشان داده شده در تیزر، قفسه مدرسه گربه است. این مدال تا حدی توسط برف پنهان شده است، اما حتی با پوشاندن برخی از عناصر، بسیاری از افراد در Reddit گفتند که این احتمال وجود دارد. نه مدال “مدرسه گربه”.

بعد چی است قفسه؟ فعلاً این حدس همه است. مطمئناً متفاوت از مدال مدرسه گرگ به نظر می رسد و کاملاً با مدال مدرسه گربه مطابقت ندارد، حداقل در آثار هنری ارائه شده تاکنون. اگر یکی از آنها نباشد، طرفداران دیگر درباره اینکه چگونه می خواهند ببینند بازی بعدی Witcher یک داستان کاملاً جدید را با شخصیت های جدید پوشش می دهد، صحبت کرده اند. همچنین این سوال وجود دارد که برف در اطراف قفل وجود دارد و اگر چیز دیگری وجود داشته باشد چه معنایی می تواند داشته باشد.

اعلام بازی جدید Witcher با شعار “A New Saga Begins” منتشر شد که نشان می دهد این ادامه داستان Geralt نخواهد بود، بلکه چیزی جدید خواهد بود. اگرچه The Witcher 3 پایان داستان Geralt است، اما لزوماً به این معنی نیست که او در بازی بعدی Witcher ظاهر نخواهد شد. دیگران پیشنهاد می کنند که دیدن گرالت در بازی بعدی ویچر بسیار سرگرم کننده است.

CD Projekt Red تاریخ انتشار یا پیش بینی تاریخ انتشار بازی جدید Witcher را اعلام نکرده است، اما احتمالا هنوز راه زیادی باقی مانده است. این استودیو به کار بر روی بهبودهای مداوم Cyberpunk 2077 و اولین افزونه ادامه می دهد.

برای بازی جدید، Witcher CD Projekt Red یک “مشارکت استراتژیک” با Epic Games برای استفاده از Unreal Engine 5 از استودیو Fortnite وارد کرده است. این یک شکست بزرگ در سنت است، زیرا CD Projekt قبلاً از REDEngine خود برای The Witcher و Cyberpunk 2077 استفاده کرده بود.

قرارداد سی‌دی پراجکت با Epic همچنین شامل یک شرط است که توسعه‌دهندگان استودیوی لهستانی با مهندسان Epic همکاری خواهند کرد تا Unreal Engine 5 را به بهترین موتور برای بازی‌های جهان باز تبدیل کنند. با وجود قرارداد با Epic، بازی جدید Witcher در انحصار فروشگاه Epic Games نخواهد بود.

سری Witcher تنها فرنچایز بزرگی نیست که بازگشته است. Rockstar Games اخیراً اعلام کرد که Grand Theft Auto 6 در حال ساخت است، در حالی که Ubisoft اخیراً تأیید کرده است که Splinter Cell بالاخره به نوعی بازگشته است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.