منو سایت

طرفداران از بازی Assassin’s Creed Mirage راضی هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
طرفداران از بازی Assassin's Creed Mirage راضی هستند

دیروز، یوبی سافت جدیدترین ماجراجویی در دنیای Assassin’s Creed را معرفی کرد. راه اندازی Assassin’s Creed Mirage با انتشار تصویری از یک قاتل بر روی یک قاتل در شهر باستانی بغداد انجام شد و این ناشر فرانسوی قول داد آن را به طور کامل در مراسم هفته آینده ارائه کند. شایعات قبلی از سفر به خاورمیانه صحبت می کردند و طبق آخرین اخبار بازی، شاهد بازگشت به مکانیک مخفی کاری و حذف عناصر نقش آفرینی بودیم که طرفداران Assassin’s Creed را راضی کرد.

تصویر جدید شهر بغداد را با معماری اسلامی نشان می دهد و در عین حال شاهد یک قاتل یا قاتلی هستیم که می خواهند هدف خاصی را با خنجر مخصوص بکشند. طبق گزارشات، داستان بازی در شهر بغداد و قرن نهم می گذرد و تصویر بازی حس و حال اولین نسخه های Assassin’s Creed و حتی Prince of Persia را دارد. اگرچه بسیاری از چند بازی اخیر Assassin’s Creed راضی نبودند. اکثر طرفداران از Assassin’s Creed Mirage استقبال کردند.

بازی Assassin's Creed Mirage

رضایت طرفداران Assassin’s Creed Mirage

اگر به صفحه بازی Assassin’s Creed در انجمن Reddit سر بزنیم، تمجید و تمجید طرفداران را خواهیم شنید. یکی از کاربران نوشت: فقط به این معماری و ساختمان های زیبا نگاه کنید. کاربر دیگری نوشته است: «این بازی بسیار نزدیک به Assassin’s Creed 1 است و هیچ بازی دیگری نزدیک نشده است. بازگشت به ریشه تصمیم خوبی است.» علاوه بر اینکه فضا و مکان بازی شبیه به عناوین اصلی است، از نظر گیم پلی نیز تغییراتی ایجاد شده است.

طبق گزارش ها، سیستم RPG کنار گذاشته شده است و ما شاهد مکان های کوچکتر با تاکید بر جنبه مخفی کاری هستیم. طرفداران انتظار مبارزات نفس گیر و هیجان انگیز را دارند. یک نفر نوشت: «من این چند شماره اخیر را دوست داشتم، اما آنقدر کشیده شده اند که در پایان هیچ سرگرمی باقی نمی ماند. والهالا به خصوص چنین است. کاربر دیگری نوشت: «اگر به ریشه ها برگردند از آن استقبال می کنم. والهالا واقعاً مرا خسته کرد، اگرچه برای چند ساعت سرگرم کننده بود. اما من سبک ساده تر را دوست دارم.”

تعدادی از طرفداران Assassin’s Creed خوشحال هستند که شخصیت اصلی بازی یک قاتل خواهد بود. یکی از کامنت‌هایی که در توییتر پسندیده‌اند، می‌گویند: «امیدوارم این بازی بالاخره درباره آدمکش‌ها باشد». خوشبختانه، رویداد Ubisoft Forward امسال با رونمایی از Assassin’s Creed Mirage همراه است و تنها کاری که باید انجام دهید تماشای برنامه زنده یوبی سافت در 10 سپتامبر است. این مقاله فرصت خوبی برای شنیدن نظرات شماست. آیا از بازی Assassin’s Creed Mirage راضی هستید؟

منبع: GamesRadar