منو سایت

طرح اصلی اودین در God of War Ragnarok آشکار شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
طرح اصلی اودین در God of War Ragnarok آشکار شد

طرح شخصیت اودین بازی God of War Ragnarok فاش شد و ما اولین نگاه خود را به رندر استودیو سانتا مونیکا از پدر همه می‌بینیم. چندی پیش طراح بازی حضور اودین را در بازی God of War Ragnarok تایید کرد و احتمال اینکه او یکی از باس فایت های بازی باشد بسیار زیاد است. قبل از شروع مقاله، باید هشدار دهیم که دیدن این تصویر ممکن است داستان بازی را آشکار کند و اگر می‌خواهید تجربه‌ای بدون اسپویلر داشته باشید و محتوای بازی را مشاهده نکنید؛ این مقاله را نخوانید.

یکی از جالب ترین نکات در بازی God of War Ragnarok به قهرمانان و اسطوره های برجسته نورس می پردازد که در بازی قبلی وجود نداشتند. از آنجایی که هدف داستان God of War رسیدن به بالاترین نقطه در 9 سرزمین بود. جنگ با خدایان نورس بی اهمیت بود و آنها تنها مانع بر سر راه بودند. هنگامی که کریتوس و آترئوس مورد خشم خدایان قرار گرفتند و با کشتن بالدور، فریا را دشمن سرسخت خود قرار دادند. زمان آن فرا رسیده است که نبردی تا حد مرگ را با قهرمانان جدیدی مانند ثور تجربه کنید. مهمتر از همه، Odin بخش مهمی از داستان بازی جدید خواهد بود.

اودین خدای جنگ

اودین در God of War Ragnarok

کارگردان هنری بازی، Raf Grasty چندی پیش در مصاحبه ای گفت که طراحی اودین در God of War Ragnarok خاطره انگیز خواهد بود. این ادعا باعث شده است که بسیاری در مورد ظاهر او گمانه زنی کنند. به لطف AestheticGamer، اولین طراحی شخصیت اودین فاش شده است و می توانیم ببینیم که او در بازی جدید چگونه خواهد بود. لازم به ذکر است که این آخرین اخطار است و اگر می خواهید اطلاعاتی در مورد بازی قبل از انتشار دریافت نکنید; از خواندن بقیه متن خودداری کنید.

ناشران برجسته بازی های ویدیویی AestheticGamer نمونه اولیه تصویر کوچک Odin را منتشر کردند. البته روی عکس نوشته «داسک گولم اینجا بود» را گذاشت تا کسی نتواند آن را کپی کند. اگر این تصویر واقعی باشد، اودین به عنوان یک مرد عاقل و پیر ظاهر می شود که بسیار شبیه به تیر و بالدور است. کاربران Reddit می گویند که انتظار داشتند شخصیتی شبیه زئوس داشته باشند. اما ویژگی های اودین با الفادر متفاوت است و طراحان این ویژگی ها را در نظر گرفته اند. نکته دیگر نداشتن کلاه است که در طرح های اولیه شاهد آن بودیم و به نظر می رسد تنها یکی از چشمان او می تواند ببیند و طراحان به ویژگی های اصلی اودین توجه ویژه ای داشته اند.

اودین خدای جنگ راگناروک

اگر درباره اودین نمی دانید؛ باید بگوییم که او یک چشم خود را فدای بینایی جدید کرد. فدا کردن یک چشم و درک کامل جهان یکی از مهم ترین استعاره های به کار رفته در داستان ها و اشعار مختلف است. از آنجایی که اودین قدرت بیشتری نسبت به کریتوس دارد. نبرد آنها بدون شک هیجان انگیز خواهد بود. باید گفت که اودین در بازی God of War Ragnarok یک چهره بلند قد خواهد بود و احتمالاً در همان اندازه واقعی در میدان جنگ ظاهر می شود. منتظر انتشار بازی جدید در ماه نوامبر برای PS4 و PS5 باشید.

منبع: TheGamer