منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • طراح کمپین Hellblade 2 در مورد تغییرات در سیستم مبارزه و دشمنان صحبت می کند

طراح کمپین Hellblade 2 در مورد تغییرات در سیستم مبارزه و دشمنان صحبت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
طراح کمپین Hellblade 2 در مورد تغییرات در سیستم مبارزه و دشمنان صحبت می کند

حماسه Senua: Hellblade 2 مدت زیادی است که در حال توسعه است و در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد بازی وجود ندارد. استودیو نینجا تئوری در مراسم جوایز بازی بخش هایی از بازی را به نمایش گذاشت که توجه بسیاری را به خود جلب کرد. طراح کمپین بازی Hell Blade 2 در مصاحبه ای با سایت اسپانیایی Vandal در مورد جنبه های مختلف بازی صحبت کرده و معتقد است که این بازی استانداردهای مختلفی را خواهد شکست.

خوان فرناندز در مصاحبه ای اطلاعات جدیدی از Saga of Senua: Hellblade 2 منتشر کرد و دامنه آن را با نسخه اول مقایسه کرد. «ما در گذشته کارهای زیادی انجام دادیم. اما جنبه های مختلفی وجود دارد که باید بهبود یابد. به یاد داشته باشید، اولین تیم سازنده بازی بسیار کوچک بود و بیشتر اوقات پانزده نفر در استودیو حضور داشتند.

طراح کمپین Hellblade 2 در مورد تغییرات در سیستم مبارزه و دشمنان صحبت می کند

تریلر بازی Senua’s Saga: Hellblade II + 4K با کیفیت منتشر شد

سوال اصلی این است که تئوری نینجا چه جنبه هایی از بازی را بهبود بخشیده است؟ به گفته طراح سیستم مبارزه، تنوع دشمنان افزایش یافته است و سبک نبرد خارج از رژیم سنتی است و راه های مختلفی برای مبارزه با دشمنان وجود دارد. وی گفت: از جمله مواردی که من از آن ناراضی بودم، تنوع کم دشمنان، مبارزات محدود، تنظیم سیستم سختی و زندگی بیش از حد دشمنان بود. ما در واقع روش های مختلفی برای حمله داشتیم، اما دشمنان اجازه نمی دادند زیاد از آنها استفاده کنیم و بازیکنان چند حرکت انجام دادند و آن ها را تکرار کردند.»

حماسه Senua: Hellblade 2

تغییرات در سیستم رزمی Hellblade 2

این تغییرات مطابق با اظهارات قبلی کارگردان Senua’s Saga: Hellblade 2 است. او گفت که نبردهای بازی “واقعی و بی رحمانه” خواهد بود. فرناندز به بحث در مورد راه های حل مشکل و بهبود بازی ادامه می دهد. او معتقد است که افزایش تعداد توسعه دهندگان و منابع بیشتر باعث شده تا «بازی جدید به اندازه Halblade تأثیرگذار باشد». وی افزود: ما با انجام کمتر بازی سطح بازی را ارتقا داده ایم. از بازی اول تعداد نفرات بیشتری داریم. اما کیفیتی که ما ارائه می دهیم در مقایسه با تعداد توسعه دهندگان، بالاتر از حد انتظار است.

او در نهایت گفت که بازی Hell Blade 2 هنوز نیاز به توسعه دارد و باید فرصت های بیشتری برای تست بازی در خارج از استودیو وجود داشته باشد. وی گفت: مشکلاتی وجود دارد که حل آنها زمان بر است. بیش از دو سال از انتشار Senua’s Saga: Hellblade 2 می گذرد و تاریخ انتشار هنوز مشخص نیست. گفتنی است این بازی برای سری ایکس باکس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: VG247