منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • طراح دنیای سینمایی مارول، مدیر هنری مرد عنکبوتی ۲ مارول شد

طراح دنیای سینمایی مارول، مدیر هنری مرد عنکبوتی ۲ مارول شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
طراح دنیای سینمایی مارول، مدیر هنری مرد عنکبوتی ۲ مارول شد

بسیاری از بازی های ابرقهرمانی محبوب در چند سال گذشته بر روی دنیای سینمایی مارول تمرکز کرده اند. موفقیت Marvel’s Spider-Man و Insomniac Games باعث شده است که بسیاری از شرکت های دیگر بخواهند بازی هایی از دنیای مارول تولید کنند. دنباله مرد عنکبوتی مارول که سال گذشته رونمایی شد. در دست توسعه برای پلی استیشن 5 و طبق آخرین اخبار بازی، Marvel Art Designer به عنوان مدیر هنری بازی Marvel’s Spider-Man 2 انتخاب شده است.

در حال حاضر جزئیات بسیار کمی درباره Spider-Man 2 وجود دارد و ما فقط یک تیزر کوتاه با پیتر پارکر و مایلز مورالس را دیده ایم. شخصیت ونوم نیز با بازی تونی تاد بازیگر مشهور هالیوود در این بازی حضور دارد. برای حفظ فضای سینمایی مارول در بازی، استودیو Insomniac Games یکی از با تجربه ترین طراحان دنیای سینمای مارول را به خدمت گرفته است و او به عنوان کارگردان هنری بر روی Marvel’e Spider-Man 2 کار خواهد کرد.

مدیر هنری مرد عنکبوتی 2

کارگردان هنری Marvel’s Spider-Man 2

دیویسون کاروالیو از فوریه به عنوان کارگردان هنری روی نمایشنامه جدید کار می کند. او در چندین پروژه مارول به عنوان طراح هنری شرکت کرده است. او در فیلم های محبوبی چون دکتر استرنج، کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی، ثور راگناروک و شانگ چی و افسانه ده حلقه به عنوان طراح هنری ظاهر شده است و مسئولیت بهبود فضا و حال و هوای سینمایی فیلم را بر عهده دارد. او به عنوان یک هنرمند مفهومی با دیگر شرکت های کشور ثالث کار کرده است و نقشی مشابه در صنعت بازی داشته است. او فردی است که رابط کاربری بازی هایی مانند Fortnite و New World را طراحی کرده است.

با توجه به مشخصاتش در آرت استیشن و سایر شبکه های اجتماعی، او مسئولیت کارگردانی هنری Spider-Man 2 را بر عهده دارد و مسئولیت او به مرد عنکبوتی محدود نمی شود. او جایگزین کارگردانان هنری مایلز مورالس، گرانت هالیس و گوین گلدن می شود. آنها همچنین در حال کار بر روی پروژه دیگری از دنیای مارول در استودیو Insomniac هستند. این پروژه همان بازی Marvel’s Wolverine است که طرفداران مدت ها منتظر انتشار جزئیات جدید آن بودند.

دیویسون کاروالیو تجربه هنری زیادی دارد و در اکثر پروژه های اخیر مارول حضور داشته است. تجربه او می تواند بازی Marvel Spider-Man 2 را به چندین سطح ارتقا دهد و باید ببینیم چه تغییراتی از نظر هنری و طراحی ایجاد خواهد کرد. در حال حاضر اطلاعات کمی در مورد مرد عنکبوتی مارول وجود دارد. اما معاون مدیر کل مارول گیمز گفت که محتوای بازی مشابه عناوین قبلی است. اما محتوای بیشتر و بهتری را خواهیم دید.

منبع: GameRant