منو سایت

طبق گزارش ها، 2K در حال توسعه یک رقیب برای Rocket League است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
طبق گزارش ها، 2K در حال توسعه یک رقیب برای Rocket League است

طبق گزارش ها، 2K در حال توسعه یک رقیب برای Rocket League است

2K Games بر روی یک بازیکن Rocket League به نام Gravity Goal کار می کند. طبق گفته اکسپوتر، این بازی دارای فرمت هایی مشابه Rocket League با 1v1، 2v2 و 3v3 خواهد بود، اما چیزی که Gravity Goal را از Rocket League متمایز می کند این است که الهامات زیادی از فیلم های Tron می گیرد. به جای سوار شدن بر ماشین، دوچرخه‌ای شبیه ترون را سوار می‌شوید و بازیکنان می‌توانند با پرتاب «دیسک» به سایر بازیکنان آسیب بزنند.

این گزارش توضیح می‌دهد که چگونه این دیسک‌ها شبیه «جنبه هاکی با چراغ‌های LED روشن» هستند. هنگامی که یک بازیکن توسط یکی از دیسک ها ضربه می زند، سرعت او را کاهش می دهد یا حریف را متوقف می کند. میزان آسیبی که یک بازیکن تیم وارد می کند مستقیماً بر سرعت حرکت دوچرخه شما تأثیر می گذارد.

طبق گزارش‌ها، Gravity Goal سال گذشته در آلفای بسته بود، بنابراین اگر گزارش‌ها دقیق باشند، تاریخ انتشار ممکن است نزدیک باشد.

انتظار می رود این بازی برای رایانه های شخصی، ایکس باکس سری ایکس | اس و پلی استیشن 5 منتشر شود.

به نظر می رسد اخبار مربوط به این بازی فرضی با هدف شرکت مادر یعنی 2K Games Take-Two برای عرضه 26 بازی رایگان همخوانی داشته باشد. در نگاه اول، Gravity Goal ممکن است یکی از آنها باشد.

Rocket League اولین بار در سال 2015 زمانی که برای رایانه های شخصی و پلی استیشن منتشر شد محبوبیت زیادی پیدا کرد. سپس در سال 2017 به ایکس‌باکس و سوییچ مهاجرت کرد. از آن زمان قبل از اینکه در سال 2020 برای بازی رایگان شود و با آدرس‌های IP عظیمی مانند پارک ژوراسیک، بتمن، 007 و دیگران همکاری کند، به ایکس‌باکس و سوییچ مهاجرت کرده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.