منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • طبق گزارش‌ها، یوبی‌سافت قصد دارد بازی‌های جدید Assassin’s Creed، Splinter Cell، Immortals Sequel و غیره را معرفی کند.

طبق گزارش‌ها، یوبی‌سافت قصد دارد بازی‌های جدید Assassin’s Creed، Splinter Cell، Immortals Sequel و غیره را معرفی کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
طبق گزارش‌ها، یوبی‌سافت قصد دارد بازی‌های جدید Assassin's Creed، Splinter Cell، Immortals Sequel و غیره را معرفی کند.

طبق گزارش‌ها، یوبی‌سافت قصد دارد بازی‌های جدید Assassin's Creed، Splinter Cell، Immortals Sequel و غیره را معرفی کند.

طبق گزارش‌ها، یوبی‌سافت در حال آماده شدن برای میزبانی یک رویداد نمایشی «انبوه» است که ممکن است شامل رونمایی از بازی جدید شاهزاده ایرانی و دنباله‌ای برای Immortals Fenyx Rising باشد.

این بر اساس گزارشی در مورد XFire توسط تام هندرسون است که ادعا می کند با “چند منبع دانش مستقیم” در مورد برنامه های یوبی سافت در تماس بوده است و این شرکت حدود 20 بازی سفارشی و آماده برای یک کشف جدید دارد. برخی از این بازی‌ها هم‌اکنون در مالکیت عمومی قرار دارند، مانند Assasin’s Creed Infinity که تمرکز زنده دارد و Beyond Good and Evil 2 که مدت‌ها توسعه یافته است.

در حال پخش: بازسازی سلول Splinter ارائه برای توسعه دهندگان

سایر افشاگری‌ها بر روی بازی‌هایی متمرکز شده‌اند که گفته می‌شود در یوبی‌سافت در دست توسعه هستند اما هنوز به طور رسمی تایید نشده‌اند، مانند Assassin’s Creed Rift با بازی Valhalla’s Basim.

عنوان جدید Prince of Persia با توجه به بازسازی فعلی Sands of Time توسط Ubisoft Pune – که چندین بار با تاخیر مواجه شده است – و شایعات الهام گرفته از پلتفرم Ori 2.5D Ubisoft Montpellier شگفت‌انگیز خواهد بود.

از دیگر بازی‌های شایعه شده می‌توان به Skull & Bones، Avatar: Frontiers of Pandora، Mario + Rabbids: Sparks of Hope، بازسازی Splinter Cell، The Crew 3، Ghost Recon Frontline و چندین بازی موبایل اشاره کرد.

با راه اندازی Rainbow Six Extraction، افزونه Dawn of Ragnarok برای Assassin’s Creed Valhalla و چندین بخش از DLC برای Far Cry 6 که شامل کراس اوور Rambo است، نمودار آینده یوبی سافت هنوز Rocksmith +، Rollerballers و The Division: Heartland را از قبل برنامه ریزی شده دارد. برای نسخه 2022

یوبی سافت نیز با میزبانی برنامه خود غریبه نیست، زیرا در گذشته دو نمایشگاه Ubisoft Forward به صورت زنده پخش می شد. گفته می شود که یوبی سافت در زمانی به دنبال برگزاری این رویداد بوده است که با رقابت چندانی مواجه نخواهد شد و احتمالاً به این معناست که این اتفاق در دوره عادی E3 رخ نخواهد داد.

با این حال، تصور می‌شود که رویدادهای کنونی جهان – که احتمالاً مربوط به حمله روسیه به اوکراین است – این برنامه‌ها را تغییر داده است، بنابراین مشخص نیست که این رویداد چه زمانی قرار است برگزار شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.