منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • طبق گزارش‌ها، سونی اکنون رتبه‌بندی اشتراک PS Plus و PS را قبل از ارتقاء سرویس مسدود می‌کند

طبق گزارش‌ها، سونی اکنون رتبه‌بندی اشتراک PS Plus و PS را قبل از ارتقاء سرویس مسدود می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
طبق گزارش‌ها، سونی اکنون رتبه‌بندی اشتراک PS Plus و PS را قبل از ارتقاء سرویس مسدود می‌کند

طبق گزارش‌ها، سونی اکنون رتبه‌بندی اشتراک PS Plus و PS را قبل از ارتقاء سرویس مسدود می‌کند

طبق گزارش‌ها، سونی خرید کد پیش‌پرداخت پلی‌استیشن پلاس را برای مشترکین موجود قبل از انتقال به نسخه چند لایه جدید پلی‌استیشن پلاس در ماه ژوئن غیرفعال کرده است.

همانطور که توسط Eurogamer و PushSquare گزارش شده است، برخی از کاربران نمی‌توانند کارت‌های اشتراک پیش‌پرداخت PS Plus و PS Now خود را بازخرید کنند، احتمالاً برای جلوگیری از قفل کردن سطوح جدید PS Plus با قیمت کمتر. در سؤالات متداول در مورد PS Plus جدید، PlayStation بیان می‌کند که کاربرانی که مشترک PS Plus و PS Now هستند، زمانی که انتقال انجام شود به بالاترین سطح، PS Plus Premium منتقل می‌شوند. مدت زمان اشتراک بر اساس افرادی است که بیشتر هستند. از زمان معرفی این سرویس، کاربران شروع به ردیف کردن اشتراک های خود در انتظار تبدیل شدن به سرویس جدید کرده اند.

در حال پخش: PS Plus جدید در مقایسه با Xbox Game Pass خسته کننده است

اکنون به نظر می رسد که پلی استیشن کاربران را از بازخرید کارت ها مسدود کرده و اشتراک های آنها را به صورت دیجیتالی نیز گسترش می دهد. GameSpot می تواند تأیید کند که تلاش برای دسترسی به اشتراک PS Plus فعال از قبل در کنسول PS5 منجر به کد خطا “CE-117773-6” می شود. تلاش برای تمدید اشتراک PS Plus در وب‌سایت فروشگاه پلی‌استیشن منجر به این خطا شده است که کالا را نمی‌توان به سبد خرید اضافه کرد زیرا «شما قبلاً این مورد را خریداری کرده‌اید».

GameSpot برای نظر دادن به سونی مراجعه کرد.

با توجه به PushSquare، پشتیبانی سونی تایید می کند که سفارش کارت های پیش پرداخت غیرفعال شده است. یکی از نمایندگان پشتیبانی سونی گفت: “من کوپن و حساب شما را بررسی کردم و می توانم نتیجه بگیرم که در حال حاضر یک ویژگی غیرفعال کردن موقت برای اشتراک های PS Plus / PS Now وجود دارد که اجازه نمی دهد هیچ عضویتی در عضویت های از قبل فعال جمع شود.” ایمیل. .

کارت های اعتباری منقضی نمی شوند و کدهای تولید شده برای خرید آنلاین تا 12 ماه دیگر منقضی نمی شوند، بنابراین این کدها پس از راه اندازی سطوح جدید قابل استفاده خواهند بود. با این حال، مشخص نیست که این کدها در چه سطحی تبدیل می شوند یا اینکه مدت زمان آنها متناسب خواهد بود.