منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • صدها بازی استیم با تخفیف هنگام فروش بازی های رایانه ای جدید

صدها بازی استیم با تخفیف هنگام فروش بازی های رایانه ای جدید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
صدها بازی استیم با تخفیف هنگام فروش بازی های رایانه ای جدید

صدها بازی استیم با تخفیف هنگام فروش بازی های رایانه ای جدید

فروش نماد بازی Green Man قیمت صدها بازی را تا 29 آوریل کاهش می دهد Fallout 76, Assassin’s Creed Valhalla، Deathloop، و بیشتر. فروش حول محور ارائه «بازی‌های نمادین با قیمت‌های نمادین» است، بنابراین شما یک کاتالوگ عمیق پر از چند بازی عالی پیدا خواهید کرد.

The Elder Scrolls Online در حال آماده شدن برای افزونه High Isle اواخر امسال است، اما امروز می توانید نسخه قبلی را انتخاب کنید. آبنوس پسوند فقط 14 دلار. DLC شما را به سرزمین‌های باتلاقی Leyawiin می‌برد، در حالی که یک سری از ترورهای سیاسی را بررسی می‌کنید و یک حمله Daedric را متوقف می‌کنید. همچنین شامل بازی اصلی و تمام فصل‌های قبل از بلک‌وود می‌شود – محتوای ارزشمندی را برای سال‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد.

ممکن است Elden Ring داغ‌ترین بازی سال باشد، اما اگر با آن تمام شده‌اید یا فقط می‌خواهید چیزی مقرون به صرفه‌تر داشته باشید، آن را در نظر بگیرید. Code Vein Deluxe Edition. این Soulslike به شما باس های مرگبار زیادی را می دهد تا با آنها روبرو شوید و کلید پیروزی، رفلکس های سریع، به خاطر سپردن الگوها و صبر زیاد است.

امسال بارها به فروش رفت، اما Deathloop بیش از ارزش خرید با قیمت 25 دلار است. او به لطف یک تیراندازی قوی، داستانی جذاب درباره چرخه زمانی و کارگردانی هنری خارق‌العاده، جایزه ما را برای بازی سال 2021 ترک کرد.

بیش از 500 محصول در فروش هستند، پس حتما کاتالوگ کامل را بررسی کنید. ما همچنین برخی از معاملات مورد علاقه خود را در زیر برجسته کرده ایم.

بهترین معامله در بازی Green Man