منو سایت

صدای جدید برای تپانچه Destiny 2، ساخته شده با گوشت گاو و پنیر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
صدای جدید برای تپانچه Destiny 2، ساخته شده با گوشت گاو و پنیر

صدای جدید برای تپانچه Destiny 2، ساخته شده با گوشت گاو و پنیر

نارنجک انداز جدید Destiny 2 دارای پس زمینه ای سرگرم کننده و غیرمنتظره است. به طور خاص، طراحی صدای آن با کمک صداهای پختن گوشت خشخاش و پنیر ساخته شده است. آره واقعا.

ایوان بولر، مجری صوتی، این موضوع غیرمنتظره را در طی مصاحبه ای که با آن حضور داشت، فاش کرد رادار گیمز. بولر گفت: «من می‌دانم که اگر تا به حال ماکارونی تازه، مخصوصاً دانه‌های خشخاش و پنیر درست کرده‌اید و کمی آن‌ها را با هم مخلوط کرده باشید، برخی از این صداها برای ایجاد آن استفاده شده‌اند. “شاید خیلی عالی یا عجیب نباشد، اما چیزی است که می توانید در خانه خود تجربه یا درک کنید.”

این اولین داستان در مورد روش های عجیب ضبط صدا برای بازی های ویدیویی نیست. برای Halo Infinite، توسعه دهندگان مایکروسافت صدای پاگ را برای دشمنان بیگانه ضبط کرده اند.

در اخبار دیگری برای Destiny 2، Bungie تصریح کرد که هر کسی که بخواهد این بازی را در Steam Deck بازی کند ممنوع خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر به نقد GameSpot ‘Destiny 2: The Witch Queen مراجعه کنید. در مرکز، تاریخ ستودنی کمپین قرار دارد که باعث می‌شود بسیاری از بهترین طراحی‌های بازی برای شخصیت‌های مختلف قابل دسترس‌تر باشند، اما Witch Queen همچنین بهترین بخش‌های گذشته Destiny را تداعی می‌کند – مانند مخفی، متراکم و جذاب. مکان‌های یافت شده فیل هورنشاو، منتقد، گفت: در الحاقات The Taken King و Forsaken. “The Witch Queen یک گام بزرگ رو به جلو برای بازی است، اوج یک تاریخ اخیر از پیشرفت‌ها و اضافات بزرگ، که منجر به Destiny 2 شده است که تا کنون در بهترین شکل خود قرار دارد.”

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.