منو سایت

صداپیشه فرانکلین به محتوای جدید بازی GTA V اشاره کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
صداپیشه فرانکلین به محتوای جدید بازی GTA V اشاره کرد.

طبق جدیدترین اخبار بازی، شان فونتین که صداپیشگی شخصیت فرانکلین در بازی GTA 5 را بر عهده داشت، تصاویر جدیدی منتشر کرده است که ممکن است مربوط به محتوای جدید بازی GTA V باشد.

سال 2022 مصادف با نهمین سالگرد بازی GTA 5 است، با وجود اینکه مدت زیادی از انتشار آن می گذرد، این اثر همچنان محبوب ترین بازی تاریخ است. هنوز هم می توانید نام GTA V را در لیست هایی که داده های فروش آثار مختلف را نشان می دهد، مشاهده کنید.

Rockstar قصد دارد نسل نهم GET Five را با پسوند Enhanced & Expanded (به اختصار E&E) در 15 مارس منتشر کند. به این ترتیب دارندگان پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و دارندگان سری ایکس باکس اس می توانند این افکت را با امکانات بیشتر و جلوه های بصری بهبود یافته تجربه کنند. در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد ویژگی های بازی GTA V E&E در دست نیست. از آنجایی که ارتقاء نسخه نسل نهم برای دارندگان نسل هشتم رایگان است، بسیاری از بازیکنان پیشنهاد می کنند که میزان تغییرات زیاد نخواهد بود.

حالا Shall Fontaine (ملقب به سولو) صداپیشه فرانکلین کلینتون عکس هایی را منتشر کرده است که مورد توجه رسانه ها و طرفداران GTA 5 قرار گرفته است.این بازیگر و خواننده در صفحه اینستاگرام خود عکس هایی از GTA 5 و شخصیت فرانکلین منتشر کرده است. کتیبه روی تصویر اول فقط یک ساعت شنی دارد. عبارت “تقریبا انجام شده” در عنوان تصویر دوم درج شده است.

تصاویر منتشر شده توسط شان فونتین حاوی اطلاعات خاصی نیست. همچنین به نظر نمی رسد که آنها با نسخه نسل نهم GTA V ارتباطی داشته باشند، اما او پس از مدت کوتاهی آن تصاویر را حذف کرد. بر این اساس، او ممکن است به اشتباه بخش هایی از محتوای جدید GTA V را فاش کرده باشد.

محتوای جدید GTA 5

فرانکلین در DLC جدید GTA Online ظاهر شد

GTA 5 اولین بار در سال 2013 منتشر شد. تقریبا یک دهه از زمانی که شان فونتین صداپیشگی فرانکلین را بر عهده داشت می گذرد. با این حال، او به همکاری با Rockstar ادامه داد. بسته جدیدی از افزونه ها برای GTA Online سال گذشته منتشر شد. با این DLC، شخصیت فرانکلین بازگشت و فصل جدیدی از داستان خود را تعریف کرد. من و فرانکلین افراد مشهوری را در بسته مکمل دیدیم، از جمله دکتر دره، خواننده مشهور رپ.

بسیاری از بازیکنان امیدوارند که در قالب GTA V E&E داستان اصلی گسترش یافته و محتوای داستانی جدیدی ارائه شود. سال ها پس از انتشار GTA 5، در زمانی که Rockstar روی محتوای GTA Online تمرکز داشت، این شرکت اعلام کرد که GTA 6 در حال ساخت است.

نظر شما در مورد امکان انتشار محتوای جدید GTA V چیست؟ آیا از این کار استقبال می کنید؟ آیا ترجیح می دهید راک استار روی GTA 6 تمرکز کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer