منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • شکایت جنسیت‌طلبی علیه پلی‌استیشن تشدید می‌شود، زیرا هشت زن دیگر با اتهاماتی علیه این شرکت پیش قدم می‌شوند.

شکایت جنسیت‌طلبی علیه پلی‌استیشن تشدید می‌شود، زیرا هشت زن دیگر با اتهاماتی علیه این شرکت پیش قدم می‌شوند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شکایت جنسیت‌طلبی علیه پلی‌استیشن تشدید می‌شود، زیرا هشت زن دیگر با اتهاماتی علیه این شرکت پیش قدم می‌شوند.

شکایت جنسیت‌طلبی علیه پلی‌استیشن تشدید می‌شود، زیرا هشت زن دیگر با اتهاماتی علیه این شرکت پیش قدم می‌شوند.

نوامبر گذشته، یک تحلیلگر امنیتی سابق پلی استیشن IT شکایتی را علیه این شرکت تنظیم کرد و آن را به تبعیض جنسیتی و فسخ نادرست پس از ابراز نگرانی در مورد “تبعیض علیه زنان” متهم کرد. هشت زن در حال حاضر با داستان های خود در مورد رفتارهای جنسیتی در حالی که برای غول بازی کار می کنند، قدم به جلو گذاشته اند.

به گفته اکسیوس، این لوایح شامل ادعاهایی مبنی بر «نظرات تحقیرآمیز، پیشرفت‌های ناخواسته، عدم توجه به کار یا ایده‌های آن‌ها» و «احساس این است که ارتقای رتبه برای زنان در شرکت سخت‌تر است». این اتهامات اندکی پس از آن مطرح شد که سونی “هر گونه تبعیض عمدی گسترده” را در این شرکت رد کرد.

یکی از زنانی که پیش قدم شد، ماری هرینگتون، کهنه کار پلی استیشن، گفت که زنان به ندرت در نقش های ارشد در طول “جلسات کالیبراسیون” شرکت دیده می شدند. به گفته هرینگتون، در یکی از آن جلسات «تنها چهار زن برای ارتقاء در مقایسه با نزدیک به 70 مرد در نظر گرفته شدند». او همچنین شنیدن نظراتی در مورد “زندگی خانوادگی نامزدهای غیر مرد” را توصیف کرد. در سال 2018، هرینگتون در نیویورک تایمز مقاله‌ای در مورد شورش زنان علیه مردان سمی در نایک برای همکاران خود ارسال کرد و نوشت: «آیا می‌توانیم قبل از اینکه پلی‌استیشن اتاق خبر ملی خود را داشته باشد، این موضوع را مدیریت کنیم؟»

کارا جانسون، مدیر سابق برنامه پلی استیشن، نیز روایت خود را از تبعیض علیه این شرکت ارائه کرد. به گفته جانسون، او به مدت چهار ماه یکی از 10 زنی بود که پس از گزارش مشکلات سیستمیک در نحوه برخورد با او و همکارانش، دفتر خود را در رانچو برناردو، کالیفرنیا ترک کردند. شهادت او شامل نامه‌ای است که هنگام ترک پلی‌استیشن در ژانویه با سایر کارمندان به اشتراک گذاشت و گفت که «تلاش‌های مکرر برای اطلاع دادن به روسا در مورد تعصب جنسیتی» و «تبعیض ادعایی علیه زنان باردار» انجام داده است تا با «مقاومت یک افسر ارشد منابع انسانی» روبرو شود. بر اساس آن حساب ها عمل کند.”

استفان توتیلو، خبرنگار Axios که برای اولین بار این خبر را منتشر کرد، مدت کوتاهی پس از انتشار در توییتر نوشت تا زمینه بیشتری را به داستان اضافه کند. این شامل “گزارش پانل تنوع جنسیتی” و شهادت زنی است که “هر بار که قطع می شد دفترچه یادداشت را تیک می زد (12 تا 15 بار در هر جلسه)”.

سونی هنوز به این اتهامات پاسخی نداده است.