منو سایت

شوالیه های گاتهام احتمالا ماه آینده اکران خواهند شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شوالیه های گاتهام احتمالا ماه آینده اکران خواهند شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، با عرضه Gotham Knights در چند هفته آینده، طرفداران ابرقهرمانان و قهرمانان DC می توانند این اثر را تجربه کنند.

بازی های ویدیویی یکی از زمینه هایی است که DC در آن موفق است. استودیوی Rocksteady یکی از بهترین تجربیات ابرقهرمانی تاریخ را در سری Batman: Arkham منتشر کرده است. علاوه بر Rock Steady، استودیو WB Games Montréal دنباله ای از سری Batman Arkham را در قالب Batman: Arkham Origins منتشر کرده است.

اگرچه او از بسیاری از شخصیت های سریال استفاده می کند، اما استودیوی WBM Montreal تصمیم گرفت داستانی مستقل را در قالب اثر جدید خود، Gotham Knights تعریف کند. در دنیای شوالیه های گاتهام، بتمن کشته می شود و نایت وینگ، بت گرل، رابین و رد هود باید دوش به دوش با دادگاه جغدها و قاتلان آن یعنی نایلز مبارزه کنند.

برادران وارنر هنوز تاریخ دقیق اکران Gotham Knights را اعلام نکرده اند. با این حال، بازیکنان ممکن است طی چند هفته بتوانند شوالیه های گاتهام را تجربه کنند. شخصی متوجه جعبه اسباب‌بازی Gotham Knights در قفسه‌های یک خرده‌فروش ایرلندی می‌شود که روی آن عبارت «به زودی می‌آید». همچنین قبل از این عبارت تاریخ 24 آوریل (4 مه 1401) است. این تاریخ تاکنون توسط مقامات تایید نشده است و ممکن است فقط برای خالی نبودن برچسب استفاده شده باشد.

گوتهام نایتز انتشار شوالیه گاتهام

در دنیای شوالیه های گاتهام، بتمن مرده است

مدتی پیش نسخه بتای محدود Gotham Knights در فروشگاه استیم منتشر شد. اما به سرعت برای کاربران فروشگاه غیر قابل دسترس شد. با این حال، جزئیات هنوز در وب سایت SteamDB یافت می شود. این یک پلتفرم مستقل از Steam است که اطلاعات مربوط به محتوای منتشر شده در Steam را ذخیره می کند. مهم ترین اطلاعاتی که در مورد بازی Gotham Knights از این طریق به دست می آید، نسخه بتای محدود این اثر است. بر این اساس، بازی Gotham Knights حجم داده ای کمتر از 82.5 گیگابایت دارد. برخی از کاربران وب سایت های Reddit ادعا می کنند که قبل از حذف نسخه بتا Gotham Knights آن را امتحان کرده اند.

Gotham Knights اولین محصول اصلی WB Games Montreal در 9 سال گذشته است. پس از انتشار Batman: Arkham Origins در سال 2013، این استودیو بسته های الحاقی را برای Batman: Arkham Knight منتشر کرد. اگرچه تاریخ دقیق انتشار Gotham Knights مشخص نیست، اما امسال در زمانی نامعلوم منتشر خواهد شد. کاربران پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، سری ایکس باکس اس، سری ایکس باکس ایکس و رایانه های شخصی می توانند این اثر را تجربه کنند.

نظر شما در مورد اکران Gotham Knights در ماه آوریل چیست؟ آیا لحظاتی را برای تجربه این کار اختصاص می دهید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer