منو سایت

شهر بغداد در Assassin’s Creed Mirage دارای چهار منطقه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شهر بغداد در Assassin's Creed Mirage دارای چهار منطقه است

با رونمایی از بازی Assassin’s Creed Mirage توسط یوبی سافت، اطلاعات متفاوتی فاش شد. در حالی که اطلاعاتی در مورد داستان و گیم پلی بازی Assassin’s Creed Mirage به دست آوردیم، همین افشاگر به جزئیات دیگری نیز اشاره کرد که قابل ذکر است. بر اساس آخرین اخبار بازی، شهر بغداد دارای چهار منطقه مختلف است و ویژگی هایی مانند پرتاب چاقو نیز بازگشته است.

طبق گفته های Assassin’s Creed Leaker J0nathan، در بازی جدید یک شهر وجود دارد و آن شهر بغداد خواهد بود. این شهر به چهار منطقه تقسیم شده است و هر منطقه رئیس نهایی خود را دارد. جیسون شرایر چند روز پیش توییت کرد که فقط یک شهر وجود دارد و این بازی در ابتدا یک بسته الحاقی بود که بعداً به یک بازی مستقل تبدیل شد. اطلاعات جدید با اظهارات شرایر مطابقت دارد و به نظر می رسد که ما با یک اثر کوتاه سروکار داریم.

شهر بازی Assassin's Creed Mirage

شهر اصلی Assassin’s Creed Mirage

فضای بازی مملو از صحرا و رودخانه است و گیم پلی بازی Assassin’s Creed Mirage شبیه به نسخه های اولیه است. قابلیت پرتاب چاقو به سمت دشمن بازگشته است و همچنین امکان پنهان شدن در پشت بام وجود دارد. امکان مخفی شدن در پشت بام نشان می دهد که مخفی کاری در بازی بسیار مهم است. تعداد NPC ها یا شخصیت های غیر قابل کنترل در شهر بسیار زیاد است و هدف اصلی افزایش تعداد این افراد در بازی Assassin’s Creed Unity است.

پارکور بخش مهمی از بازی خواهد بود. طراحی ساختمان ها به گونه ای است که می توان به بالاترین نقطه رسید و از نظر پارکور شاهد یکی از بهترین بازی های این سری خواهیم بود. نکته دیگر حرکت آهسته در حین قتل و ترور است که انیمیشن خاصی برای آن ساخته شد. تمام این نکات نشان می دهد که بازی به ریشه های سری بازگشته است و می تواند اقداماتی را انجام دهد که برای طرفداران نسخه های اولیه بسیار آشناست.

در فوریه سال جاری، بلومبرگ از ساخت یک فیلم کوتاه Assassin’s Creed با تاکید بر عناصر مخفیانه خبر داد. این اثر با نام مخفی Assassin’s Creed Rift شناخته می شد و در گزارش مالی اخیر یوبی سافت به نمایش درآمد. لازم به ذکر است که شخصیت باسیم به عنوان شخصیت اصلی حضور دارد و بسته الحاقی ویژه ای برای Assassin’s Creed Mirage آماده شده است تا داستان علی بابا و چهل دزد بغداد را دنبال کند. شرایر گفت که بازی DLC نخواهد داشت.

یوبی سافت وعده داده است که در رویداد هفته آینده تریلر بازی جدید را منتشر کند. منتظر اطلاعات کامل در 10 سپتامبر باشید.

منبع: VGC