منو سایت

شهره آغداشلو صداپیشه بازی Assassins Creed Mirage خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شهره آغداشلو صداپیشه بازی Assassins Creed Mirage خواهد بود

در حین معرفی بازی Assassins Creed Mirage که به تازگی در رویداد Ubisoft Forward برگزار شد، شهره آغداشلو قرار است به عنوان صداپیشه یکی از شخصیت های اصلی داستان بازی بازی کند. شهره آغداشلو بازیگر نامزد اسکار سریال 24 و The Expanse به عنوان یکی از نقش های اصلی شناخته می شود. او با صدای منحصر به فرد خود در نقش درخشان مربی باسم بن اسحاق قدم می گذارد. Assassin’s Creed Mirage به ریشه های سری Assassin’s Creed بازگشته و به عنوان “ادای احترام ویژه به اولین Assassin’s Creed” توصیف شده است.

همانطور که انتظار می رفت، بازی اکشن و ماجراجویی مخفی کاری این فرنچایز در قرن نهم، اوج دوران طلایی شهر بغداد عراق اتفاق می افتد. داستان بازی تقریبا 20 سال قبل از اتفاقات Assassin’s Creed Valhalla می گذرد. بازیکنان کنترل قهرمان جوان بسم بن اسحاق، دزد خیابانی با گذشته ای مرموز را بر عهده خواهند داشت که در قسمت هایی از مراحل داستانی بازی در قلعه الموت نیز به دنبال اسرار پنهان می گردد.. این نسخه از بازی شرح می دهد که چگونه باسم بن اسحاق از یک جوان سرکش به یک قاتل حرفه ای تبدیل شد که طرفدارانش می توانند با او همذات پنداری کنند. در این سفر، شخصیت درون بازی روشن به عنوان مربی بیسیم، که صداپیشگی او را شهره آغداشلو، بازیگر برنده جایزه امی بر عهده دارد، کمک می کند.وسعت House of Sand) مسئول خواهد بود.

شهره آغداشلو Assassins Creed Mirage

شهره آغداشلو از Assassins Creed Mirage می گوید

آغداشلو در این رابطه می گوید: خوشحالم که اعلام می کنم در Assassin’s Creed Mirage روشن صدای مربی باسیم خواهد بود. وقتی یوبی سافت برای صداپیشگی این شخصیت به سراغ من آمد، بسیار هیجان زده و مجذوب شخصیت قوی و داستان زندگی او شدم. روشن یک جنگجوی واقعی است که برای عدالت می جنگد و از برادران خویشاوند و پنهان خود به هر قیمتی محافظت می کند. او وفادار و صادق است، اما شخصیتی مرموز خواهد داشت. او در واقع یک زن بالغ ایرانی است و این باعث شد که او بیش از پیش در داستان و پیشینه من طنین انداز شود.”

Assassin’s Creed Mirage در حال حاضر توسط Ubisoft Bordeaux در حال توسعه است و در این اثر از سه رکن اصلی این آثار یعنی مخفی کاری، پارکور و کشتن افراد مختلف استفاده کرده است. این بازی سال آینده بر روی پلتفرم های PC، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس عرضه خواهد شد. این اثر در سه نسخه نسخه استاندارد با قیمت 50 دلار، نسخه دلوکس با قیمت 60 دلار (شامل محتوای اضافی) عرضه خواهد شد. ) و یک نسخه کلکسیونی به قیمت 150 دلار (شامل مواردی از جمله مجسمه 32 سانتی متری باسیم).

منبع: Videogamechronicle