منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • شما بازی Kingdom Hearts 4 را معرفی کردید، اولین تریلر را تماشا کنید

شما بازی Kingdom Hearts 4 را معرفی کردید، اولین تریلر را تماشا کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شما بازی Kingdom Hearts 4 را معرفی کردید، اولین تریلر را تماشا کنید

شما بازی Kingdom Hearts 4 را معرفی کردید، اولین تریلر را تماشا کنید

اسکوئر انیکس از توسعه Kingdom Hearts IV خبر داده است که ورودی بعدی به سری طولانی‌مدت RPG دیزنی است. این خبر به عنوان بخشی از رویداد بیستمین سالگرد منتشر شد و شامل انتشار اولین تریلر بود که در زیر می توانید آن را تماشا کنید.

Kingdom Hearts IV خط داستانی جدیدی را برای این فرنچایز به نام Arc Lost Master راه اندازی کرده است. Sora بازگشته است، اما همانطور که در تریلر و اسکرین شات ها خواهید دید، او ظاهر جدیدی دارد. قسمت KHIV از تریلر حدود ساعت 4:05 بعد از ظهر شروع می شود:

آلبوم عکس

تریلر چند نگاه کوتاه از گیم پلی بازی را نشان می دهد که Sora با یک هیولای سایه غول پیکر در وسط یک خیابان شهر روبرو می شود. این مکان جدید Quadratum است که اسکوئر انیکس آن را به عنوان “شهری بزرگ و وسیع که در دنیایی مجلل و واقع گرایانه متفاوت از هر چیزی که قبلا دیده شده” در Kingdom Hearts توصیف می کند.

جزئیات بیشتری در مورد Quadratum یا گیم پلی یا داستان کلی به اشتراک گذاشته نشد. دونالد و گوفی هر دو در KHIV بازگشته‌اند، و یک شخصیت جدید «اسرارآمیز» به نام Strelitzia نیز معرفی خواهد شد.

هیچ صحبتی در مورد پلتفرم‌های KHIV وجود ندارد، اگرچه Kingdom Hearts 3 در نهایت برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، PS4 و نینتندو سوییچ منتشر شد که نسخه دوم یک نسخه استریم ابری است. به طور مشابه، تاریخ انتشار مشترکی وجود ندارد.

همراه با کلمه هسته بعدی این سری، Square Enix از رویداد سالگرد برای معرفی یک بازی موبایل جدید به نام Kingdom Hearts Missing-Link برای iOS و اندروید استفاده کرد که در مونتاژ تریلر بالا نیز قابل مشاهده است.