منو سایت

شما این فرصت را دارید که بازی آنلاین Elder Scrolls را تجربه کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شما این فرصت را دارید که بازی آنلاین Elder Scrolls را تجربه کنید

طبق جدیدترین اخبار بازی، Bethesda این امکان را برای بازیکنان فراهم کرده است که به صورت رایگان Elder Scrolls Online را امتحان کنند تا تعداد بازیکنان افزایش یابد و زمینه برای بسته الحاقی Alder Scrolls Online فراهم شود.

آخرین بسته الحاقی Alder Scrolls Online با نام High Isle به زودی منتشر خواهد شد. به همین دلیل است که Bethesda Softworks به شما این فرصت را داد که این کار را به صورت رایگان امتحان کنید. سازندگان Elder Scrolls Online هیچ محدودیتی اعمال نکرده اند و کاربران پلتفرم های رایانه شخصی، ایکس باکس و پلی استیشن می توانند تمامی قسمت های این کار را به صورت رایگان انجام دهند. اگر در مورد Alder Scrolls شک دارید، تا 26 آوریل (26 آوریل) فرصت دارید تا این افکت را به صورت رایگان تجربه کنید.

به عنوان فرصتی برای تجربه بازی رایگان Elder Scrolls Online، علاوه بر بازی اصلی، می توانید وارد قسمت Vvardenfell بسته الحاقی Morrowind شوید. علاوه بر آماده شدن برای بسته الحاقی High Isle، می توانید ماموریت اولیه آخرین بسته الحاقی آنلاین Alder Scrolls را تکمیل کنید. اگر پس از یک تجربه رایگان، قصد خرید و ادامه بازی Elder Scrolls Online را داشته باشید، تمامی ارتقاهای شما به نسخه کامل منتقل خواهند شد.

فرصتی برای تجربه بازی آنلاین رایگان Alder Scrolls که برای آماده کردن بازیکنان برای بسته الحاقی High Isle طراحی شده است. این DLC در تاریخ 6 ژوئن (16 اردیبهشت) در اختیار بازیکنان بازی مذکور قرار خواهد گرفت. در قالب این بسته اضافی وارد سرزمین جدیدی خواهید شد که متعلق به برتون ها است. مانند سایر DLC های آنلاین Alder Scrolls، High Isle دارای داستان های جدید، ماموریت های جانبی جدید و NPC ها و افراد مشهور بیشتری هستند. تفاوت اصلی این بسته الحاقی با DLC های قبلی اضافه شدن یک بازی کارتی به نام Tales of Tribute است.

بازی طومارهای بزرگ آنلاین طومارهای توسکا آنلاین

بسته الحاقی High Isle یک بازی کارتی جدید دارد

Tales of Tribute حس یک بازی رومیزی واقعی را در دنیای Elder Scrolls Online ایجاد می کند. سیستم این بازی ساده است و بازیکنان از کارت هایی استفاده می کنند که به آنها قدرت و طلا می دهد. برای خرید کارت های بیشتر می توانید از طلا استفاده کنید. قدرت نیز امتیاز شما را افزایش می دهد. در پایان بازی، بازیکنی که بیشترین امتیاز را کسب کند برنده خواهد بود. Tales of Tribute یک تغییر آرام اما لذت بخش از تجربه PvP ارائه شده توسط Alder Scrolls Online است.

بنابراین، اگر هنوز این فرصت را نداشته اید که Alder Scrolls را به صورت آنلاین امتحان کنید، اکنون بهترین زمان است. اگر این افکت توجه شما را جلب کرد، می توانید به سرعت Elder Scrolls را به صورت آنلاین و تمامی بسته های الحاقی خریداری کنید و High Isle را پیش خرید کنید.

نظر شما در مورد فرصت امتحان آنلاین Alder Scrolls به صورت رایگان چیست؟ آیا از این قابلیت استفاده خواهید کرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer