منو سایت

شرکت Valve چندین بازی را توسعه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شرکت Valve چندین بازی را توسعه می دهد

با توجه به موفقیت پلتفرم Steam Deck و تداوم تسلط سرویس بزرگ Steam در بازار بازی های رایانه های شخصی، به نظر می رسد که Valve دیگر نیازی به ساخت بازی های مختلف برای بدست آوردن منابع مالی بیشتر نداشته باشد. با این حال، طرفداران هنوز هم شرکت غول پیکر Valve را برای ایجاد بازی های Portal، Team Fortress و Half-Life می شناسند. با این حال، طبق اخبار، گرگ کامر، طراح محصول Valve در مصاحبه ای با مجله Famitsu (از طریق TweakTown) تایید کرد که این شرکت علیرغم موفقیت Steam Deck، توسعه بازی ها را متوقف نکرده است.

به گزارش پارسی گیم، کومر به هواداران قول داده است که هرگز از ساخت بازی های جدید دست نکشند و این کمپانی در حال حاضر در حال ساخت چندین عنوان است. وی همچنین افزود که از تعداد افرادی که در حال حاضر روی چندین پروژه کار می کنند اطلاع دقیقی ندارد، اما افراد زیادی در این کار مشارکت دارند.

بازی Valve

چندین بازی توسعه یافته توسط Valve

همچنین کومر در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران پرسید که آیا نسخه جدیدی از Half-Life ساخته می شود؟ او اضافه کرد که در ادامه این فرنچایز تردیدی وجود ندارد اما درباره Half-Life 3 چیزی نگفته و ساخت آن را تایید نکرده است. کامر همچنین گفت که این شرکت در مورد عرضه Half-Life: Alyx در سال 2020 حرف‌های زیادی برای گفتن دارد که تنها یک نمونه کوچک از ویترین فوق‌العاده Valve از قدرت VR و سخت‌افزار فوق‌العاده Valve Index است.

با این تعریف، این احتمال وجود دارد که شاهد نسخه جدیدی از بازی Half-Life بر روی پلتفرم Steam Deck باشیم. در همین حال او به گفته های خود اضافه کرد و گفت که عنوان پورتال قطعا سزاوار دنباله های بیشتری است، اما درباره ساخت بازی Portal 3 چیزی برای تایید ساخت آن گفته نشده است. شما در مورد آن چه فکر میکنید؟ آیا شاهد بازی های محبوب این شرکت خواهیم بود یا خیر؟

منبع: Thegamer