منو سایت

شروع بازی GRID Legends در Steam وحشتناک بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شروع بازی GRID Legends در Steam وحشتناک بود

آخرین شماره Codemasters GRID هفته گذشته منتشر شد. این بازی برای رایانه های شخصی و همچنین پلی استیشن و ایکس باکس در دسترس بود. اما شروع دور از انتظار بود. Grid Legends به عنوان یک شبیه ساز رانندگی با 130 مسیر مختلف از جمله مسیرهای مسابقه، مسیرهای خارج از جاده و خیابان و همچنین ترکیبی از تجربیات هیجان انگیز از بازی های قبلی این سری معرفی شده است. اما آنها همچنان برای جذب بازیکن و فروش دست و پنجه نرم می کنند و تعداد کمی از کاربران Steam به بازی جدید EA توجه کرده اند. شروع بازی GRID Legends Steam خسته کننده و غافلگیر کننده است.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، تعداد بازیکنان همزمان GRID Legends در هفته گذشته کمتر از هزار نفر بوده است. این آمار با بازی های قبلی این سری از جمله GRID 2 فاصله زیادی دارد. به عنوان مثال تعداد بازیکنان GRID 2 منتشر شده در سال 2013; در بهترین حالت، حدود 27000 نفر بودند. اگرچه بازی های جدید این سری کاربران زیادی را به خود جذب نکرده است; اما Grid Legends بدترین رکورد را در تاریخ این مجموعه دارد.

شروع بازی GRID Legends در Steam وحشتناک بود

ویدیوی بازی GRID Legends منتشر شد

دلایل اجرای نادرست GRID Legends

دلیل شروع نامناسب GRID Legends مشخص نیست و به نظر می رسد بازاریابی ضعیف Electronic Arts یکی از دلایل این شروع باشد. پس از پیوستن به EA، استودیو Codemasters انتظار داشت بودجه بیشتری برای بازی دریافت کند و این شغلی بود که EA به آن امید زیادی داشت. گفتنی است که Grid Legends در Stream Twitch بهتر از Steam عمل کرد و بیش از چهارده هزار نفر ویدیوهای او را تماشا کردند.

تعداد بازیکنان Grid Legends در استیم

یکی دیگر از دلایل شروع نامناسب Legends، نظرات منتقدان است. امتیاز بازی بالاتر از آنچه که تبلیغ می شود. تعداد کمتری و در نهایت افراد کمتری جذب بازی شدند. دلیل دیگر عرضه همزمان بازی با عناوین بزرگی مانند Elden Ring بود. تعداد بازیکنان Alden Ring در هر لحظه نزدیک به یک میلیون نفر است و توجه کاربران استیم به این بازی، رقابت با Grade Legends را عملا غیرممکن کرده است. عرضه Gran Turismo 7 به عنوان رقیبی برای شبیه ساز رانندگی در نهایت تأثیر زیادی بر رسانه های اجتماعی داشت و تعداد کمتری از بازیکنان به دلیل این حجم از بازی های جدید GRID Legends را دانلود کردند.

از سوی دیگر با حمله نظامی روسیه به اوکراین، شبکه های اجتماعی به طور کامل درگیر ابعاد مختلف این جنگ شدند و برنامه های قبلی را به هم زدند. EA فروش محصولات و بازی ها در روسیه را ممنوع کرده است و حتی شرکت هایی مانند نینتندو نیز با نقض برنامه های بازاریابی به تحریم های روسیه پیوسته اند. Grid Legends برای کنسول های پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه شخصی در دسترس است.

منبع: GameRant