منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • شرلوک هلمز، سازنده این استودیو، در مورد ساخت بازی در زمان جنگ صحبت می کند

شرلوک هلمز، سازنده این استودیو، در مورد ساخت بازی در زمان جنگ صحبت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شرلوک هلمز، سازنده این استودیو، در مورد ساخت بازی در زمان جنگ صحبت می کند

Frogwares Studio، خالق سری شرلوک هلمز، یک بازیکن اهل اوکراین در صنعت بازی های ویدیویی است. حال طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، این استودیو از سختی های ساخت بازی در شرایط جنگی صحبت می کند.

سریال شرلوک هلمز در سال 2002 با انتشار سریال Sherlock Holmes: The Mystery of the Mummy آغاز شد. استودیو Fragoyers به ​​عنوان سازنده این مجموعه تاکنون 9 بازی منتشر کرده است که جدیدترین آنها Sherlock Holmes Chapter One است. این اثر در 15 نوامبر 2021 (24 نوامبر 1400) بر روی رایانه ها و کنسول های نسل نهم منتشر شد. علاوه بر این، بسته افزونه M for Mystery در حال حاضر برای فصل اول Sherlock Holmes در دسترس است و نسخه‌ای از Sherlock Holmes: The Devils Daughter برای نینتندو سوییچ در تاریخ 7 آوریل منتشر خواهد شد.

استودیو Frogwares در کیف، اوکراین قرار دارد. همچنین دفاتری در دوبلین ایرلند دارد. فراگورز گفت: با وجود جنگ وحشتناک در اوکراین، اکثر استودیوهای مستقر در اوکراین به لطف شرکای خارجی و تعداد زیادی از نیروهای راه دور توانسته اند فعالیت کنند. استودیوها اکنون در تلاش هستند تا خود را با شرایط وفق دهند و تمام تلاش خود را برای حفظ صنعت بازی های ویدیویی در اوکراین انجام می دهند.

وائل امر، مدیر عامل استودیو Frogwares گفت: به زبان ساده، ما باید استودیو را فعال نگه داریم و بهتر از همیشه با تکیه بر توانایی های خود کار کنیم. انتظار نمی رود هیچ یک از اعضای تیم کار کنند. بلکه فقط از کسانی که می توانند و علاقه مند هستند استفاده می شود. برخی از اعضای استودیو داوطلبان تمام وقت برای تلاش های بشردوستانه در سراسر کشور هستند. برخی دیگر به نیروهای دفاعی پیوسته اند. سایر اعضا در مکان های امن مختلف در خارج از کشور یا در سایر نقاط اوکراین هستند. این افراد می توانند وظایف خود را از راه دور انجام دهند. ما همچنان به همه اعضای تیم پول می دهیم.”

استودیو Frogwares خالق سری شرلوک هلمز است

اعضای Frogwares Studios از راه دور کار می کنند

فراگورز، مدیر عامل استودیو گفت: “کسانی که در جنگ شرکت می کنند یا در فعالیت های بشردوستانه شرکت می کنند، بازداشت شده اند و می توانند پس از پایان جنگ به کار خود ادامه دهند.” اما اکنون این استودیو با کمک گروهی از کارمندانی که به کشورهای همسایه مهاجرت کرده اند یا در مناطق امن اوکراین حضور دارند به کار خود ادامه می دهد. ما یک استودیوی مستقل هستیم که هیچ سرمایه خارجی، سرمایه گذار یا شرکت مادری برای حمایت نداریم.»

وائل در پایان گفت: “در چنین شرایطی، بقای استودیو فقط به تلاش ما و حمایت بازیکنانی که کار ما را تجربه می کنند بستگی دارد.” از آنجایی که این جنگ طولانی‌تر و طولانی‌تر می‌شود، ما و مردم اوکراین متوجه می‌شویم که حتی اگر مستقیماً درگیر جنگ نباشیم، باید به نحوی جلو برویم و جلو برویم. بنابراین در پایان جنگ و زمانی که زمان بازسازی و راه اندازی مجدد فرا می رسد، لازم نیست از ابتدا شروع کنیم.»

نظر شما در مورد ادامه تولید استودیویی شرلوک هلمز در دوران جنگ چیست؟ آیا این به کیفیت کار آسیب می زند یا تصمیم Frogwares قابل تحسین است؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN