منو سایت

شرحی از بازی Judgment و Lost Judgment منتشر نشده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شرحی از بازی Judgment و Lost Judgment منتشر نشده است

سگا در کمال تعجب از انتشار بازی Judgment و Lost Judgment برای PC خبر داد. اگرچه رده سنی Judgment برای رایانه های شخصی دیروز اعلام شد، اما هیچ کس انتظار نداشت که بازی کمتر از 24 ساعت بعد برای خرید در Steam در دسترس باشد. نکته قابل توجه این است که برای یک پا تخمین بزنید و کرک قضاوت از دست رفته به دلیل استفاده از قفل Denovo نمی توان آن را آزاد کرد و تنها امپراسر قادر به دور زدن این مکانیسم امنیتی پیچیده است.

بدون شک PC گیمرها از انتشار دو بازی اسپین آف از سری Yakuza برای PC شگفت زده شدند و این را فرصتی مناسب برای تجربه این آثار دانستند. به دلیل مشکل بین سگا و نمایندگی رسمی بازیگر اصلی، این دو بازی بر روی پلتفرمی غیر از کنسول بازی عرضه نشدند. این شرکت معتقد است که انتشار بازی بر روی رایانه شخصی ممکن است منجر به دستکاری و سوء استفاده از چهره شخصیت اصلی شود. به نظر می رسد که مشکلات بین این دو شرکت حل شده و بازی در نهایت برای رایانه های شخصی عرضه می شود.

مرحله قضاوت بازی

بدون انتشار کرک Judgment

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که منتظر دانلود نسخه کرک شده Judgment هستید، باید بگوییم که فعلا غیر ممکن است. استفاده از Denovo کرک بازی را برای گروه‌های فعال فعلی غیرممکن کرد. فقط ملکه می تواند قفل Denovo را حل کند و او علاقه ای به ارائه رایگان بازی ندارد. او برای هر بازی پانصد دلار دستمزد می گیرد. کاربران Reddit می گویند که حتی پرداخت پانصد دلار باعث نمی شود امپراس این دو بازی را شکست دهد.

اخیراً Empress مشخص کرده است که علاقه ای به بازی های کرک ژاپنی ندارد و همچنین از عناوینی که زنانی را با کلیشه های جنسیتی به تصویر می کشند بیزار است. این باعث می شود که احتمال آزاد شدن کرک Judgment و کرک Lost Judgment به صفر برسد. اگر می خواهید این دو بازی را امتحان کنید، بهتر است به صفحه فروشگاه Steam آنها سر بزنید و قیمت ذکر شده را بپردازید. در غیر این صورت، شما نمی توانید از آنها زنده بمانید.

بازی های مختلف ژاپنی از Denovo استفاده می کنند. نسخه PC Persona 5 نیز از Denovo استفاده می کند و کرک آن به راحتی منتشر نمی شود. از طرفی بازی Triangle Strategy که دیروز معرفی شد نیز از همین مکانیسم امنیتی بهره می برد. علاقه به Denovo به پلتفرم نینتندو نیز گسترش یافته است. بازی‌های جدید کنسول سوییچ با قفل Denovo عرضه می‌شوند، بنابراین نمی‌توان آن‌ها را از طریق شبیه‌ساز اجرا کرد. نظر شما در مورد آن چیست؟