منو سایت

شخصیت های یاکوزا به Rainbow Six Siege اضافه شده اند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شخصیت های یاکوزا به Rainbow Six Siege اضافه شده اند

شخصیت های محبوب سریال بازی یاکوزا به نام کازوما کیریو و کائورو سایاما نامگذاری شده است بازی Rainbow Six Siege آنها خواهند بود. اگرچه نمی توان این شخصیت ها را به عنوان یک فرد مستقل انتخاب کرد; اما بازیکنان می توانند از پوسته دو شخصیت محبوب یاکوزا به جای اکو و هیبانا استفاده کنند. با خرید پوسته های جدید، دو شخصیت Rainbow Six شبیه اعضای یاکوزا به نظر می رسند.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، امکان اضافه شدن شخصیت دیگری از سری بازی های Yakuza وجود دارد و یوبی سافت سرنخ هایی را برای طرفداران Rainbow Six Siege ارائه کرده است. بازیکنان معتقدند که شخصیت سوم گورو ماجیما خواهد بود. ماجیما یکی از جذاب ترین شخصیت های یاکوزا است که حضورش در Rainbow Six می تواند افراد زیادی را وادار به خرید پوست او کند.

Kazuma Kiryu شخصیت اصلی سری بازی Yakuza است که تقریبا در تمامی نسخه های اصلی این سری نقش مهمی را ایفا می کند. جنایتکار خواندن او ابعاد شخصی کازوما را اندکی کاهش می دهد. او مردی است که ارتباط تنگاتنگی با عالم اموات دارد. این امر منجر به انتخاب اپراتور اکو برای کازوما شد. اکو یکی از شخصیت هایی است که می تواند از پهپاد استفاده کند و در سال 2016 به همراه هیبانا معرفی شد. کائورو سیاما همچنین به عنوان کارآگاه پلیس در Yakuza 2 و Yakuza 3 ظاهر شد.

Yakuza بازی Rainbow Six Siege

قهرمانان یاکوزا در راه Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege حدود هفت سال از عمر آن می گذرد و در سال 2015 عرضه می شود. یوبی سافت از آن زمان تاکنون بازی را بهبود بخشیده و به روز رسانی های فصلی را نیز با اضافه شدن شخصیت ها و نقشه های جدید منتشر کرده است. محتوای جدید بازی Rainbow Six با حضور شخصیت های Kazuma Kiriyo و Sayama در تاریخ 24 می (3 ژوئن) برای تمامی پلتفرم ها منتشر می شود.

یوبی سافت قبلاً شخصیت های محبوبی را به بازی تیراندازی تاکتیکی خود اضافه کرده است. به عنوان مثال پوسته لارا کرافت برای آش و لئون کندی برای شیر موجود است. ریک سانچز، دانشمند انیمیشن دیوانه ریک و مورتی نیز برای Doc فعال است. کراس اوورهای Rainbow Six Siege و دیگر فرنچایزها در سال های اخیر بسیار اتفاق افتاده است و حتی گزارش هایی از محتوای Nier Automta برای این بازی تاکتیکی منتشر شده است.

در حالی که جامعه بازی های Rainbow Six از اضافه شدن محتوای جدید و پشتیبانی مداوم از یوبی سافت ابراز رضایت کرده است. در سال های اخیر، شکایت هایی از بدتر شدن محتوا و کراس اوورهای بی هدف وجود داشته است. حضور شخصیت های یاکوزا مانند کازوما کیریو و کائورو سایاما با استقبال خوب طرفداران روبرو شد و بسیاری از این تصمیم استقبال کردند. در خبری دیگر، فیلمنامه بازی Yakuza 8 آماده شده است.

منبع: TheGamer