منو سایت

شخصیت های جدیدی از Genshin Impact Yelan و Kuki فاش شده اند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شخصیت های جدیدی از Genshin Impact Yelan و Kuki فاش شده اند

شخصیت های جدیدی از Genshin Impact Yelan و Kuki فاش شده اند

دو شخصیت جدید Genshin Impact فاش شده است که در آینده نزدیک به بازی رایگان نقش آفرینی اضافه خواهند شد. تاریخ دقیق هنوز فاش نشده است، اما اگر یک منبع تغذیه لغزنده و یک نینجا منبع تغذیه در لیست آرزوهای شما بودند، اکنون زمان خوبی است تا کمی از Fate برای انتشار نهایی آنها صرفه جویی کنید.

یلان به عنوان یک کارمند وزارت امور مدنی در اینازوما توصیف می شود که دارای قدرت آبی است، در حالی که کوکی شینوبو به عنوان معاون فرمانده باند آراتاکی در موضوع نینجا به مهارت های ولتاژ بالا مجهز است.

اگرچه ممکن است مدتی طول بکشد تا Yelan و Kuki اولین بازی Genshin Impact خود را انجام دهند، اما این هفته شامل یک به‌روزرسانی جدید و شخصیت‌های موجود در به‌روزرسانی 2.6 بازی، Zephyr of the Violet Garden است.

جذابیت اصلی در این آپدیت، جدیدترین قهرمان پنج ستاره Kamisato Ayato خواهد بود که حملات را با شمشیرهای نیروی آبی و انتقال از راه دور ترکیب می کند تا دشمنان را از بین ببرد. از 30 مارس، شما همچنین می توانید منتظر یک منطقه اکتشافی کاملاً جدید به نام Abyss، شروع جشنواره باشکوه هرودوری و فرصتی برای باز کردن Xingqiu به عنوان یک قهرمان رایگان در صورت شرکت در چندین فعالیت کارناوال باشید.

اگر محتوای Genshin Impact برای شما کافی نیست، می‌توانید مجموعه Funko Pop خود را با پیش‌سفارش مجسمه‌های Aether، Lumine و Paimon گسترش دهید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.