منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • شخصیت های الدن رینگ بر اساس جورج آر آر مارتین ساخته نشده اند

شخصیت های الدن رینگ بر اساس جورج آر آر مارتین ساخته نشده اند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شخصیت های الدن رینگ بر اساس جورج آر آر مارتین ساخته نشده اند

بازیکنان Alden Ring با تحقیق در مورد نام شخصیت های Demigod متوجه روند خاصی شده اند. بر این اساس، نام همه آنها با حروف R، G یا M شروع می شود. این حروف در واقع اولین حروف نام جورج آر آر مارتین (نویسنده رمان بازی تاج و تخت) است که به استودیو FromSoftware کمک کرد تا دنیای بازی Elden Ring. این موضوع باعث شده است که بسیاری از طرفداران به این نتیجه برسند که جورج آر آر مارتین عمداً نام شخصیت های حلقه الدن را به نام خود نامگذاری کرده است. حال با توجه به آخرین اخبار بازی مشخص شده است که این باور بازیکنان صحت ندارد.

جورج آر آر مارتین در پستی در وب سایت شخصی خود به این اظهارات پاسخ داد. بنابراین او اظهار داشت که عمدی نبود که نام شخصیت های نیمه خدایان با حروف R، G یا M شروع شود. انتشارات جورج آر آر مارتین می گوید که او به تازگی متوجه شده بود که حرف اول شخصیت های حلقه الدن، از جمله گودریک، راداگون و ماریکا با حروف اول نام او ارتباط دارند. او همچنین اضافه کرد که دلیلی برای “پنهان کردن” نام او در بازی آلدن رینگ وجود ندارد.

جورج آر آر مارتین می گوید: «پیدا کردن نام شخصیت ها سخت است. من خیلی از آنها را در A Song of Ice & Fire استفاده کردم. من دوست دارم نام اعضای خانواده و اقوام نزدیک شخصیت هایی را که چیزهای مشترکی دارند بگذارم. اما واقعاً چرا باید در حلقه الدن پنهان شوم؟ اسم من الان تو بازی هست – من یکی از سازندگان آن هستم.

جورج آر آر مارتین، که با استودیوی FromSoftware برای ایجاد خط داستانی Elden Ring کار می کرد، گفت که فرصت کار بر روی Alden Ring آنقدر هیجان انگیز بود که او نمی توانست آن را رد کند. طبق مصاحبه‌های اخیر، استودیو Fram Software مسئولیت خلق داستان اصلی را بر عهده داشت و جورج آر آر مارتین تنها در مراحل اولیه تولید شرکت داشت. به همین دلیل، ممکن است حروف رایج در نام شخصیت های بازی Elden Ring و نام جورج آر آر مارتین، تصمیم استودیوی FromSoftware باشد. همچنین ممکن است این فقط یک تصادف و غیرعمدی باشد.

قهرمانان بازی Elden Ring

جورج آر آر مارتین جهان و پس زمینه بازی Elden Ring را خلق کرد

Alden Ring در حال حاضر موفق ترین صنعت بازی های ویدیویی در سال 2022 است که از زمان عرضه آن بیش از 12 میلیون نسخه فروخته و رتبه های خیره کننده ای را کسب کرده است. این اثر در ابتدای انتشار دچار مشکلات مختلفی است. با این حال، Fram Software Studio در تلاش است تا با ارائه مداوم به روز رسانی، مشکلات را برطرف کند. همچنین محتوای جدید به مرور در دسترس بازیکنان قرار می گیرد و قسمت هایی از بازی تغییر می کند.

جورج آر آر مارتین کتاب بعدی را در مجموعه ای از آهنگ های آتش و یخ نوشت. این کتاب به بادهای زمستان معروف است. همچنین چندین پروژه فرعی از سری بازی تاج و تخت وجود دارد که توسط HBO به کارگردانی جورج آر آر مارتین تولید شده است. مراحل پیش فیلمبرداری بازی تاج و تخت به تازگی به پایان رسیده است.

نظر شما در مورد حروف اول الدن رینگ و جرج آر آر مارتین چیست؟ آیا استودیو Fram Software این کار را برای تشکر از سازنده آهنگ set of fire and ice انجام داده است؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamespot