منو سایت

شخصیت ریک سانچز به Multiversus اضافه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شخصیت ریک سانچز به Multiversus اضافه شد

یک شرکت بازی سازی اولین بازی های این بازیکن او با انتشار تیزر کوتاهی در توییتر خود از اضافه شدن شخصیت ریک سانچز از سریال انیمیشنی ریک و مورتی در بازی Multiversus خبر داد و حضور این دانشمند دیوانه در فصل اول بازی را تایید کرد. به گفته برادران وارنر. استودیو، ریک سانچز یک شخصیت رتبه بندی شده در Multiversus خواهد بود که از سلاح های ناشناخته و ابزار علمی خود استفاده خواهد کرد.

با توجه به اینکه مدتی است که شخصیت مورتی در فصل اول بازی Multiversus حضور دارد، این بار شاهد اضافه شدن شخصیت دیگری از انیمیشن ریک و مورتی به نام ریک سانچز به لیست سایرین هستیم. شخصیت های این بازی همچنین از دیگر شخصیت های بازی MultiVersus می توان به بتمن، هارلی کوین، آریا استارک، تام و جری، باگز بانی و شگی راجرز اشاره کرد. تاریخ خاصی برای اضافه شدن ریک سانچز به بازی اعلام نشده است، اما با توجه به سرعت انتشار شخصیت ها، احتمالا شخصیت ریک در اواخر سپتامبر یا هفته اول اکتبر 2022 به بازی اضافه خواهد شد.

ریک سانچز Multiversus

ریک سانچز در Multiversus

لازم به ذکر است که توسعه دهندگان در ابتدا تاریخ شخصیت Mogwai را اضافه کردند (تو می توانی) بازی را در 6 سپتامبر اعلام کرد، اما اضافه شدن این شخصیت با چند روز تاخیر انجام شد و باعث سردرگمی طرفداران شد. با این حال، به جرات می توان گفت که احتمالا فاصله زمانی مشابهی بین رونمایی و اضافه شدن شخصیت ریک وجود خواهد داشت. بنابراین شاید باید تا هفته آینده صبر کنیم تا کنترل باهوش ترین مرد جهان را در دست بگیریم.

در حال حاضر بیوگرافی رسمی ریک سانچز در وبسایت بازی MultiVersus جزئیات بیشتری از گیم پلی او فاش نمی کند و ذکر شده بود که به زودی اطلاعات جدیدی در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. با اضافه شدن ریک در آینده، دو شخصیت دیگر به نام های بلک آدام و استرایپ باقی می مانند که هر دو در ابتدای فصل اول و بدون تاریخ دسترسی معرفی شدند. با این حال می توانیم تا قبل از آن شاهد معرفی یک شخصیت جدید باشیم زیرا فصل ترسناک بازی نزدیک است و اخیرا فایل های صوتی آب سوسک در بازی پیدا شد.

Multiverse یک بازی رایگان از استودیوی Player First Games است که توسط Warner Bros منتشر شده است. این بازی هم اکنون برای پلتفرم های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری X/S و رایانه های شخصی در دسترس است.

منبع: Gamingbolt