منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • شبیه ساز نشستن رایگان با پورتال موضوعی، کار روی میز، اکنون در Steam موجود است

شبیه ساز نشستن رایگان با پورتال موضوعی، کار روی میز، اکنون در Steam موجود است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شبیه ساز نشستن رایگان با پورتال موضوعی، کار روی میز، اکنون در Steam موجود است

شبیه ساز نشستن رایگان با پورتال موضوعی، کار روی میز، اکنون در Steam موجود است

Steam Deck قابل حمل Valve در حال حاضر در دستان طرفداران بی حوصله قرار گرفته است و Valve برای تجلیل از آن چیزی را به عنوان یک “بازی کوتاه رایگان” به نام Aperture Desk Job منتشر کرده است تا کاربران را از طریق ویژگی های مختلف دستگاه راهنمایی کند.

Aperture Desk Job اکنون به صورت رایگان در Steam در دسترس است، اما به خاطر داشته باشید که نمی توان آن را با ماوس یا صفحه کلید بازی کرد. این بازی به یک کنترلر نیاز دارد و به طور ایده آل برای بازی در Steam Deck ساخته شده است. اگر نام دیافراگم آشناست، به این دلیل است که همان شرکت تخیلی موجود در سری Valve Portal است.

در حال پخش: تریلر Aperture Desk Job Reveal

دقیقاً در Aperture Desk Job چه می کنید؟ مانند هر کار میز خوب، شما می نشینید. بازیکنان در اولین روز کاری خود نقش “هیچ کس از ابتدا” را بر عهده خواهند گرفت، جایی که در مورد کنترل ها و عملکردهای Steam Deck با خبر می شوند، اگرچه Valve خاطرنشان می کند که “تقریبا آنقدرها هم که به نظر می رسد خسته کننده نیست”.

همانطور که ممکن است از یک پروژه پورتال انتظار داشته باشید، همه چیز در مورد Aperture Desk Job بیش از کمی مضحک است، از جمله توضیحات بازی در Steam. Valve به بازیکنان یادآوری می کند که این پورتال 3 نیست و انتظارات آنها را کاهش می دهد، در حالی که Aperture Desk Job را به عنوان تجدید نظر در “این سبک شبیه سازهای راه رفتن” توصیف می کند و آنها را در یک دنیای برق آسا پر از اندورفین قرار می دهد تا ساکن بنشینند. Valve همچنین از آن استفاده می کند. صفحه محصول بازی به عنوان فرصتی برای ارائه سناریوی سرقت هویت زمانی – در صورتی که ممکن است کسی در هالیوود علاقه مند باشد.

یکی از بنیانگذاران و رئیس Valve، Gabe Newell اخیراً Steam Decks را به مشتریان خوشحالی که در نزدیکی دفاتر Valve زندگی می‌کنند، امضا کرده و تحویل داده است، که برخی از آن‌ها به نظر می‌رسیدند که در کل وضعیت کمی گیج شده‌اند. بررسی Steam Deck GameSpot می گوید که دستگاه بازی دستی “به وعده خود مبنی بر اجرای بازی های موبایلی با کارایی بالا با عملکرد قابل توجه بازی و طراحی سخت افزار هوشمند عمل می کند.”

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.