شایعات خرید در اپلیکیشن بازی های Forspoken صحت ندارد

شایعات خرید در اپلیکیشن بازی های Forspoken صحت ندارد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، اسکوئر انیکس در واکنش به شایعات خرید در اپلیکیشن بازی Forspoken اعلام کرد که این بازی فاقد چنین بخش هایی است.

در ماه های اخیر شایعاتی در رسانه های مختلف مبنی بر وجود خریدهای درون برنامه ای در Forspoken منتشر شده است. با توجه به انتشار رده بندی سنی این اثر در اروپا، این شایعات قوت گرفته است. بر همین اساس، گزارش PEGI وجود خریدهای درون برنامه ای را یکی از دلایل مناسب بودن بازی Foraspoken تنها برای افراد بالای 18 سال ذکر کرده است. با این حال، اسکوئر انیکس، ناشر Forspoken، گفت که این شایعات صحت ندارد و Luminous Productions هیچ خریدی را در این برنامه لحاظ نکرده است.

به گفته بنیاد اطلاعات بازی اروپا، ESRB، که به عنوان آژانس رتبه بندی سنی بازی های ویدیویی در ایالات متحده و کانادا شناخته می شود، قبلاً خرید Forspoken را در این برنامه در ماه فوریه گزارش کرده بود. سپس بسیاری از رسانه ها به این موضوع پرداختند و در گزارش های خود به وجود خریدهای درون برنامه ای اشاره کردند. یکی از کاربران Reddit به نام ZXtheD دریافت که در صفحه 43 از شماره 334 مجله Game Informer Square، Enix اعلام کرد که Forspoken هیچ خرید درون برنامه ای ندارد. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. به نظر می رسد منظور سازمان های رتبه بندی سنی، خریدهای درون برنامه ای، توانایی خرید محتوای نسخه لوکس در Forspoken است.

نسخه کنسولی Forspoken فقط برای PS5 در دسترس است

اسکوئر انیکس پیش از این اعلام کرده بود که بسته ای از افزونه ها برای بازی Foraspoken منتشر خواهد شد. این DLC که پیش درآمد بازی است، زمستان امسال با نام Tanta We Trust در دسترس خواهد بود. هنوز جزئیات بیشتری از این بسته الحاقی منتشر نشده است.

Forspoken در تاریخ 11 اکتبر (19 اکتبر) بر روی پلتفرم های پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. با این حال، شایعه عجیبی وجود دارد مبنی بر اینکه عرضه Furaspoken تا اوایل سال 2023 به تعویق می افتد، در صورتی که Final Fantasy 16 برای عرضه در سال جاری آماده شود. اگر این اتفاق بیفتد، Final Fantasy 16 در طول فصل تعطیلات در دسترس خواهد بود. بسیاری از بازیکنان Forspoken منتظر انتشار Final Fantasy 16 هستند. چرا که معتقدند محصول لومینوس پروداکشن از مشکلات مختلفی رنج می برد.

نظر شما در مورد خرید در برنامه بازی‌های Forspoken چیست؟ به نظر شما وجود خریدهای درون برنامه ای برای کیفیت آثار مختلف مضر است؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: پلی استیشن لایف استایل