منو سایت

سیمز 4 برای همیشه رایگان خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سیمز 4 برای همیشه رایگان خواهد بود

الکترونیک آرتز به طور رسمی این موضوع را اعلام کرده است بازی سیمز 4 در تاریخ 18 اکتبر 2022 (26 اکتبر 1401) به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. در این تاریخ بازیکنان می توانند نسخه اصلی بازی Sims 4 را امتحان کنند.نسخه اصلی به این معنی است که بازی بدون محتوای اضافی به کاربران ارائه می شود و برای داشتن محتوای اضافی بازی باید آنها را خریداری کنید.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، در بیانیه منتشر شده توسط الکترونیک آرتز (EA) آمده است که با رایگان ساختن The Sims 4، تیم ما در تلاش است تا روی توسعه و تجربیات جدید تمرکز کند و ما در حال توسعه و انتشار بسته ها، مجموعه ها و شما هستیم. در آینده به ارائه بسته های Sims Delivery Express بیشتری به کاربران ادامه خواهد داد.

با توجه به سوال کاربر تکلیف افرادی که قبلا نسخه کامل بازی را داشتند چه می شود؟ این شرکت در پاسخ گفت که بر اساس پلتفرمی که دارند، محتوای بیشتری دریافت خواهند کرد. همه سکوها کیت Desert Luxe را دریافت خواهند کرد که شامل مبلمان بیابانی مانند و وسایل خانه از سنگ و چوب است. اما کسانی که نسخه‌های قبلی را دارند، بسته‌های بیشتری از وسایل برای کودکان نوپا دریافت خواهند کرد.

    بازی سیمز 4 به صورت رایگان

دانلود رایگان بازی سیمز 4

عنوان Sims 4 در ابتدای ماه آینده هشتمین سالگرد خود را جشن می گیرد و این بازی یا به همین مناسبت رایگان خواهد شد و یا باید منتظر باشیم تا به زودی اخبار نسخه جدید آن یعنی Sims 5 برسد. البته طبق شایعات منتشر شده، به نظر می رسد که بازی Sims 5 ماه آینده معرفی شود و به گفته جف گراب، احتمالا یکی از دلایل F2P (بازی رایگان) SIMS 4 آماده شدن برای معرفی است. نسخه جدید این سری بنابراین در ماه آینده به احتمال زیاد اخبار زیادی در رابطه با این سری بازی ها به دست ما می رسد و باید منتظر اطلاعات بیشتر در این باره در روزهای آینده باشیم.

منبع: thegamer