منو سایت

سیستم و حجم فایل مورد نیاز برای دانلود بازی Fall Guys

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سیستم و حجم فایل مورد نیاز برای دانلود بازی Fall Guys

با بازی Fallout Guys رایگان و منتشر شده برای پلتفرم های Xbox و Nintendo Switch، زمان دانلود این سرگرمی محبوب فرا رسیده است. اما اولین قدم برای دانلود بازی Fall Guys چیست؟ بدون شک شما نیاز به دانستن حجم فایل و همچنین سیستم مورد نیاز دارید و این مقاله برای شما نوشته شده است تا اطلاعات کاملی در مورد آن داشته باشید. اندازه بازی Fall Guys به پلتفرم های مختلف از جمله رایانه شخصی، پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو دسترسی داشته باشید. با بازی پارسی همراه باشید.

Fall Guys به یکی از محبوب ترین عناوین در بحبوحه قرنطینه خانگی تبدیل شده است که میلیون ها گیمر را در سراسر جهان درگیر خود کرده است. فضای کاریکاتوری و مفرح بازی در کنار المان های چندنفره و حالت های عریض باعث شد تا این اثر در روزهای ابتدایی ده ها هزار بار دانلود شود. استقبال از این بازی به حدی بود که منجر به عرضه و عرضه نسخه های Xbox و Nintendo Switch شد. وقت آن است که به حجم Fall Guys نگاه کنید و سپس شروع به دانلود کنید.

اندازه بازی Fall Guys

سیستم Fall Guys مورد نیاز است

سیستم مورد نیاز Fall Guys طبق اطلاعات صفحه استیم به شرح زیر می باشد. برای اجرای بازی با کمترین کیفیت به پردازنده Core i5 اینتل با هشت گیگابایت رم نیاز دارید. شما باید ویندوز 10 را با معماری 64 بیتی روی سیستم خود نصب کنید و سپس یک Nvidia GTX 660 یا AMD Radeon HD 7950 و یک کارت گرافیک جدیدتر داشته باشید. طبق گفته Steam، فضای مورد نیاز برای نصب Horizon Guys دو گیگابایت است. اما حجم دانلود فراتر از این رقم است. لازم به ذکر است که Fall Guys دیگر در استیم موجود نیست و به فروشگاه اپیک گیمز منتقل شده است.

کمترین سیستم مورد نیاز:

 • به سیستم عامل 64 بیتی نیاز دارد
 • سیستم عامل: ویندوز 10 فقط 64 بیت
 • پردازنده: اینتل Core i5 یا AMD
 • حافظه رم: 8 گیگابایت
 • کارت گرافیک: NVIDIA GTX 660 یا AMD Radeon HD 7950
 • شبکه: اتصال به اینترنت پهن باند
 • فضای خالی: 2 گیگابایت (در پایان 4 گیگابایت)
 • توضیحات تکمیلی: استفاده از دسته توصیه می شود

سیستم Fall Guys مورد نیاز است

اندازه بازی Fall Guys

زیرا استودیوی بازی سازی توسط Epic Games خریداری شده است. دانلود Horoscope در استیم امکان پذیر نیست. این زمانی بود که بازی برای اولین بار برای این شبکه و کنسول پلی استیشن منتشر شد. اگر می خواهید این افکت گروهی را روی رایانه خود تجربه کنید، باید فروشگاه Epic Games را نصب کنید. حجم Fall Guys برای کامپیوتر 3.4 گیگابایت است. شما می توانید بک آپ Fall Guys را به صورت نصف از پارسی گیم دانلود کنید و دیگر نیازی به دانلود با سرعت کم و دردسر نخواهید داشت.

Volume Guy برای کنسول نینتندو سوییچ آخرین نسخه 1.8 گیگابایت است. البته این رقم بسته به زمان راه اندازی می تواند متفاوت باشد و در حال حاضر به حدود 2 گیگابایت فضای دانلود نیاز دارد. اگر می خواهید روی سوئیچ بازی کنید، ابتدا یک فایل 40 مگابایتی را از فروشگاه دانلود کنید و سپس مراحل دانلود فایل اصلی را شروع کنید. بازی دارای دو حالت است: 720p @ 30fps [email protected] در دسترس.

اندازه بازی Fall Guys برای کنسول Xbox 3.63 گیگابایت. اگر همین الان به فروشگاه Xbox بروید و دانلود را شروع کنید، این حجم ثابت خواهد بود. در نظر داشته باشید که این رقم مربوط به فصل اول بازی است و احتمالاً تغییر خواهد کرد. این حجم برای نسخه پلی استیشن کمی بیشتر است و برای دانلود 11.53 گیگابایت کافی است. خبر خوب این است که می توانید داده ها را همراه با آپدیت های پارسی گیم دریافت کنید.

اگر این چند پاراگراف شما را گیج می کند و فقط به دنبال عدد هستید، خلاصه زیر را از دست ندهید:

حجم Fall Guys در پلتفرم های مختلف

 1. کامپیوتر: 3.4 گیگابایت
 2. جعبه X: 3.87 گیگابایت
 3. نینتندو سوییچ: 1.8 گیگابایت
 4. کنسول بازی: 11.55 گیگابایت