منو سایت

سیستم مورد نیاز Dead Space Remake

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سیستم مورد نیاز Dead Space Remake

بازی Dead Space Remake این یکی از مورد انتظارترین عناوین است که هنوز چند ماه دیگر باقی مانده است. EA به تازگی نحوه انتشار نسخه PC را اعلام کرده و برخی از سیستم مورد نیاز Dead Space Remake را اعلام کرده است. لازم به ذکر است که کارت گرافیک مورد نیاز و پیشنهادی هنوز اعلام نشده است و تنها CPU و میزان رم مشخص است اما GPU مورد نیاز را می توان بر اساس اطلاعات دیگر حدس زد.

رویداد ویژه بازسازی Dead Space اواخر این ماه برگزار می شود و اطلاعات بیشتری در مورد گیم پلی و تغییرات آن به دست خواهیم آورد. استودیو Motive صفحه ای برای دانلود بازی در مایکروسافت استور، پلی استیشن و رایانه شخصی ایجاد کرده است و می توانید همین حالا اطلاعات بازی را مشاهده کنید. خبر خوب این است که Dead Space Remake در فروشگاه‌های Steam و Epic Games و نسخه‌ای از آن در Origin نیز در دسترس خواهد بود. با این حساب خبری از انحصاری بودن نسخه PC نیست.

سیستم مورد نیاز Dead Space Remake

سیستم مورد نیاز Dead Space Remake

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، کارت گرافیک مورد نیاز اعلام نشده است و در صورت مشخص شدن جزئیات بیشتر، این مقاله به روز خواهد شد. در حال حاضر، حداقل به ویندوز 10 با معماری 64 بیتی و پردازنده Ryzen 5 2600x یا Intel Core i5-8600 نیاز دارید. این پردازنده به عنوان یک سیستم کم تقاضا دیده می شود و مشخص است که با یک بازی گرافیکی جذاب روبرو هستیم. حجم رم نیز 8 گیگابایت است و خبری از حجم و کارت گرافیک نیست. به نظر می رسد که کارت گرافیک حداقل یک GTX 1060 باشد.

در مورد سیستم پیشنهادی باید بگوییم که پردازنده Intel Core i5 11600K یا Ryzen 5 5600X پیشنهاد می شود که هر دو از بهترین پردازنده های موجود هستند و این نشان می دهد که تجربه بازی با گرافیک بالا نیازمند سخت افزار بسیار قدرتمندی است. . به نظر می رسد در این مورد کارت گرافیک RTX 2060 عرضه شود که البته هنوز این سوال مشخص نیست و باید منتظر اطلاعات بیشتر باشیم. اطلاعات اعلام شده دارای گرافیک نسل امروزی بازی است و تنها سیستم های امروزی قادر به اجرای آن خواهند بود.

کمترین سیستم مورد نیاز:

  • سیستم عامل: ویندوز 10 64 بیتی
  • پردازنده: Ryzen 5 2600x یا Core i5 8600
  • حافظه رم: 8 گیگابایت
  • کارت گرافیک: نامشخص

سیستم توصیه:

  • سیستم عامل: ویندوز 10 64 بیتی
  • پردازنده Ryzen 5 5600X یا Core i5 11600K
  • حافظه رم: 16 گیگابایت
  • کارت گرافیک: نامشخص

با توجه به سیستم مورد نیاز Dead Space Remake، باید توجه داشته باشیم که پشتیبانی از وضوح 4K و ردیابی پرتو اعلام شده است. اگر می خواهید از بازی با رزولوشن 4K لذت ببرید، به آخرین نسل کارت گرافیک نیاز دارید. موتور Frostbite EA ویژگی های جدیدی را برای بازی به ارمغان آورد. صدای سه بعدی و همچنین عدم بارگذاری صفحات از جمله تغییرات بازی است. منتظر انتشار Dead Space Remix در 27 ژانویه باشید.

منبع: GamingBolt