منو سایت

سیستم مورد نیاز بازی Lies of P اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سیستم مورد نیاز بازی Lies of P اعلام شد

بازی Lies of P در گیمزکام امسال به طور کامل رونمایی شد و توانست توجه بازیکنان را به خود جلب کند. این بازی Soulslike که در روز راه اندازی در دسترس کاربران Game Pass قرار خواهد گرفت. داستان زندگی پینوکیو در دنیایی فانتزی را دنبال می کند. از جمله اطلاعات دیگر، سازنده سیستم مورد نیاز Lies of P را اعلام کرده است و اکثر رایانه های شخصی مدرن قادر به اجرای بازی خواهند بود.

بر اساس اطلاعات اعلام شده، سیستم مورد نیاز Lies of P دور از انتظار نیست و این بازی برای اجرا نیازی به غول سخت افزاری ندارد. Neowiz استفاده از پردازنده های چهار هسته ای مانند Intel Core i5 7500 یا Ryzen 3 1200 را پیشنهاد می کند. البته سیستم بازی پیشنهادی نیاز به پردازنده و کارت گرافیک قدرتمند دارد و سیستم های قدیمی هم کار نمی کنند.

سیستم مورد نیاز Lies of P

سیستم مورد نیاز Lies of P

برای اجرای بازی Lies of Pi با کمترین گرافیک، به پردازنده Intel Core i5 7500 با هشت گیگابایت رم و کارت گرافیک Nvidia GTX 1050 Ti یا AMD RX 560 با 4 گیگابایت حافظه پردازشی نیاز دارید. هنوز حجم بازی اعلام نشده است و این نشان می دهد که توسعه بازی هنوز نهایی نشده است. لازم به ذکر است که بازی جدید پینوکیو با الهام از Bloodborne در سال 2023 عرضه خواهد شد و تاریخ انتشار دقیقی اعلام نشده است.

پس از پرداختن به سیستم ضروری دروغ های P، نوبت به سیستم پیشنهادی می رسد. برای اجرای بازی با کیفیت خوب، به پردازنده Intel Core i7-8700 یا Ryzen 5 3600 به همراه شانزده گیگابایت رم نیاز دارید. در مرحله بعد، باید یک کارت گرافیک RTX 2060 یا RX 6700 با 6 گیگابایت حافظه پردازشی روی سیستم خود نصب کنید. مشخص نیست این سیستم با چه رزولوشنی قادر به اجرای بازی خواهد بود و ممکن است برای اجرای بازی با وضوح 4K به کارت گرافیک آخرین نسل نیاز داشته باشید.

کمترین سیستم مورد نیاز:

  • سیستم عامل: ویندوز 10 64 بیت
  • پردازنده: AMD Ryzen 3 1200 – Intel Core i5-7500
  • حافظه رم: 8 گیگابایت
  • کارت گرافیک: AMD Radeon RX 560 4GB – NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB
  • DirectX: نسخه 12

سیستم توصیه:

  • سیستم عامل: ویندوز 10 64 بیت
  • پردازنده: AMD Ryzen 5 3600 – Intel Core i7 8700
  • حافظه رم: 16 گیگابایت
  • کارت گرافیک : AMD Radeon RX 6700 / NVIDIA GeForce RTX 2060
  • DirectX: نسخه 12
سیستم مورد نیاز بازی Lies of P اعلام شد

تریلر گیم پلی بازی The Lies Of P منتشر شد [گیمزکام 2022]

هر دو کارت گرافیک توصیه شده از ray tracing استفاده می کنند و در حال حاضر خبری از DLSS یا FSR نیست. اگر می خواهید از بازی جدید اکشن نقش آفرینی نهایت لذت را ببرید، بهتر است از نسل جدید کارت گرافیک های Nvidia و AMD استفاده کنید و اگر همچنان از کامپیوتر قدیمی استفاده می کنید، خود را برای ارتقا به نسل جدید آماده کنید.

منبع: PCGAMESN