منو سایت

سیستم مورد نیاز بازی Company of Heroes 3

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سیستم مورد نیاز بازی Company of Heroes 3

با اعلام تاریخ انتشار Company of Heroes 3، صفحه استیم بازی با اطلاعات جدید به روز شد و اکنون می توانیم خود را برای انتشار بازی آماده کنیم. سیستم مورد نیاز Company of Heroes 3 این نشان می دهد که شما باید چندین قسمت از سیستم خود را نسبت به بازی قبلی ارتقا دهید و این بازی به یک سیستم متوسط ​​نیاز دارد که بتواند بزرگترین جنگ های جهانی را بدون مشکل و بدون مشکل ارائه دهد.

عرضه بازی جدید در گروه قهرمانان در ماه نوامبر انجام می شود و شاهد بازگشت کمپین داستانی صحنه دار در شمال آفریقا هستیم. طبق آخرین اخبار بازی، سیستم مورد نیاز کمپانی Heroes 3 چندان عجیب و بیش از حد نیست و به عنوان یک بازی استراتژیک برای PC، کافی است چند قسمت را نسبت به انتشار شماره دوم تغییر دهید. البته اگر سیستم امروزی را دارید. نیازی به ارتقا نخواهید داشت.

سیستم مورد نیاز Company of Heroes 3

سیستم مورد نیاز Company of Heroes 3

برای برآورده کردن سیستم مورد نیاز شرکت قهرمانان 3؛ شما به یک پردازنده نسل ششم اینتل i5 یا یک پردازنده دسکتاپ AMD با چهار هسته و فرکانس 3 گیگاهرتز نیاز دارید. سپس باید 8 گیگابایت رم داشته باشید. برای اینکه بتوانید بازی را با کمترین گرافیک ممکن اجرا کنید، داشتن کارت گرافیک Nvidia GTX 950 یا AMD Radeon R9 370 توصیه می شود. حجم VRAM در این مورد باید 2 گیگابایت باشد. این ضعیف ترین کارت گرافیکی است که بازی روی آن تست شده است و در نتیجه باید مدل بهتری از آن داشته باشید تا تجربه ای روان و بدون تاخیر داشته باشید.

سیستم پیشنهاد بازی Heroes 3 کمی متفاوت از آن چیزی است که فکر می کنید. در این صورت به یک پردازنده نسل هشتمی اینتل i7 یا پردازنده AMD Ryzen با هشت هسته و فرکانس 3 گیگاهرتز نیاز خواهید داشت. شما به 16 گیگابایت رم نیاز دارید و همچنین باید کارت گرافیک Nvidia GTX 1660 یا AMD RX 5600 در سیستم نصب شده باشد. مقدار VRAM در این حالت 6 گیگابایت است. با چنین سیستمی می توانید بازی را با گرافیک معمولی بازی کنید و 60 فریم بگیرید. اگر انتظار کیفیت بالاتری دارید؛ سیستم قدرتمندتری با کارت گرافیک RTX به شما می رسد.

سیستم مورد نیاز بازی Company of Heroes 3

تریلر معرفی بازی Company of Heroes 3 منتشر شد

کمترین سیستم مورد نیاز:

  • سیستم عامل: ویندوز 10
  • پردازنده: پردازنده دسکتاپ Intel i5 6th Gen یا AMD Ryzen با 4 هسته @3GHz
  • حافظه رم: 8 گیگابایت
  • کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 950، AMD Radeon R9 370
  • حافظه خالی: 40 گیگابایت

سیستم توصیه:

  • سیستم عامل: ویندوز 10 64 بیتی
  • پردازنده: پردازنده دسکتاپ Intel i7 8th Gen یا AMD Ryzen با 8 هسته @ 3GHz
  • حافظه رم: 16 گیگابایت
  • کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 1660، AMD Radeon RX 5600
  • حافظه خالی: 40 گیگابایت

در پایان باید گفت که بازی به 40 گیگابایت فضای خالی روی سیستم نیاز دارد و استفاده از حافظه SSD توصیه می شود. تاریخ انتشار Company of Heroes 3 به سرعت نزدیک می شود و بهتر است با به روز رسانی سیستم خود را برای سال ها ماجراجویی در حالت های آنلاین بازی آماده کنید.

منبع: PCGAMESN