منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • سیستم ضد کلاهبرداری از سری Call of Duty کلاهبرداران را به روش های خلاقانه مجازات می کند

سیستم ضد کلاهبرداری از سری Call of Duty کلاهبرداران را به روش های خلاقانه مجازات می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سیستم ضد کلاهبرداری از سری Call of Duty کلاهبرداران را به روش های خلاقانه مجازات می کند

طبق آخرین اخبار بازی، اکتیویژن در قالب آپدیت سیستم ضد کلاهبرداری از سری Call of Duty با نام RICOCHET، قصد دارد با استفاده از روش هایی مانند جلوگیری از دیدن سایر بازیکنان، کلاهبرداران را مجازات کند.

تقلب یکی از بزرگترین مشکلات در بازی های آنلاین است که می تواند تجربه شما را با مشکلات جدی مواجه کند. این افراد با تکیه بر روش های غیرقانونی سعی در جبران نقاط ضعف خود دارند و به شیوه ای ناجوانمردانه پیروز میدان می شوند. سازندگان آثار مختلف همواره با ارائه سیستم های ضد تقلب سعی در محافظت از محصول خود و بازیگران آن دارند. اکتیویژن، سازنده و ناشر سری Call of Duty، علیه کلاهبرداران RICOCHET اقدام کرده است.

Activision قبلاً روش‌های جدیدی را معرفی کرده است که سیستم RICOCHET با کلاهبرداران در قالب یک پست وبلاگ در سری Call of Duty برخورد می‌کند. این شرکت در حال حاضر در حال به روز رسانی سیستم RICOCHET در هر دو بازی Call of Duty: Vanguard و Call of Duty: Warzone برای مهار بیشتر بازیکنان متقلب است.

در گذشته سازندگان سری Call of Duty از تکنیک های مختلفی برای شناسایی کلاهبرداران استفاده می کردند. جمع آوری این اطلاعات نه تنها به آنها اجازه داد تا رفتارهای کلاهبرداری را شناسایی کنند، بلکه به توسعه دهندگان این امکان را داد تا راه هایی برای حذف این گروه از افراد از سری Call of Duty ابداع کنند. امروز اکتیویژن از جدیدترین تکنیک ضد کلاهبرداری به نام Cloaking رونمایی کرد. این تکنیک تاثیر زیادی بر گیم پلی سری Call of Duty دارد.

با Cloaking، کلاهبرداران دیگر نمی توانند سایر بازیکنان را در نبردهای Call of Duty ببینند. در بیانیه آمده است: «کلاهبرداران نمی توانند شخصیت ها و گلوله های شلیک شده توسط بازیکنان دیگر را ببینند و حتی صدای آنها غیر قابل تشخیص خواهد بود. در مقابل، بازیکنانی که از تقلب استفاده نمی کنند، می توانند کلاهبردارانی را ببینند که در دنیای بازی گیج شده اند و بی هدف حرکت می کنند.

سیستم ضد کلاهبرداری از سری Call of Duty Call of Duty

سیستم ضد کلاهبرداری Call of Duty انتظار می رود که کلاهبرداران را از بین ببرد

Activision همچنین دریافت که استفاده از کلاهبرداری بر رهبران جهانی Call of Duty Vanguard تأثیر می گذارد. بدین ترتیب اگر بازیکنی با تقلب وارد رده بندی شود، پس از محرومیت نامش از روی تابلو حذف می شود. این به بازیکنان اجازه می‌دهد تا رقابت منصفانه داشته باشند و در یک تجربه سالم برای کسب رتبه‌های بالا تلاش کنند.

نظر شما در مورد ویژگی های جدید سیستم ضد کلاهبرداری از سری Call of Duty چیست؟ آیا حضور کلاهبرداران تجربه شما را سخت کرده است؟ آیا به نظر شما اقدامات اکتیویژن کافی است؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN