منو سایت

سیستم به روز شده برای پیشرفت فصل 2 Splitgate مشخص شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سیستم به روز شده برای پیشرفت فصل 2 Splitgate مشخص شده است

تنها یک هفته ما را از عرضه فصل 2 بتا Splitgate فاصله می‌دهد و توسعه‌دهنده 1047 Games به بازیکنان این حس را داده است که در فصل آینده تیراندازی اول شخص رایگان چه اتفاقی می‌افتد. اگرچه محتوای جدید زیادی در این فصل وارد بازی می‌شود – از جمله نقشه Abyss بازسازی شده، سه حالت بازی جدید و به‌روزرسانی‌های سازنده نقشه درون بازی – یکی از بزرگترین تغییرات، طراحی مجدد سیستم سطح‌بندی است.

مدیر ارشد محصول 1047، بن فروهاف، در یک پست وبلاگ اخیر به بازیکنان Splitgate به‌روزرسانی سیستم جدید را ارائه داد که در آن جزئیات تمام تنظیمات تساوی که هنگام پخش زنده فصل بتای 2 اعمال می‌شود، ارائه شد. تیم 1047 با توسعه سیستم تساوی فصل 2 جدید، روی سه هدف تمرکز دارد:

 • به بازیکنان برای تعهدشان به بازی پاداش دهید
 • بر اساس مهارت ها و زمان، چالش های جدیدی را برای بازیکنان فراهم کنید
 • اجازه دهید بازیکنان دستاوردهای خود را نشان دهند

در اینجا خلاصه ای از نحوه دستیابی به این اهداف در فصل 2 است.

نقشه ورزشگاه اسپلیت گیت.
نقشه ورزشگاه اسپلیت گیت.

سطوح حرفه ای

افزایش سطوح اکنون سریعتر خواهد بود و هنگامی که بازیکنان به سطح 100 برسند، بازیکنان اولین سطح حرفه ای خود را خواهند برد. 10 سطح حرفه ای وجود دارد که هر یک دارای 100 سطح است و هر سطح حرفه ای افزایش ثابت 2٪ در XP را ارائه می دهد. این پشته‌ها افزایش می‌یابند، بنابراین تکمیل هر 10 سطح حرفه‌ای باعث افزایش ثابت 20 درصدی در XP می‌شود.

هر سطح همچنین دارای نشان ویژه ای است که بازیکنان می توانند از آن برای نشان دادن مهارت های خود استفاده کنند و به محض شروع فصل 2، سطح فعلی آنها در سیستم جدید Pro Tier ادغام می شود. طبق گفته Fruhauf، سیستم Pro Tier به شرح زیر پیاده سازی می شود:

در پست وبلاگ آمده است: “اولین باری که پس از شروع فصل 2 بتا وارد سیستم می شوید، سطح شما با سیستم جدید Pro تنظیم می شود.” به عنوان مثال، یک بازیکن سطح 254 در مجموع 5,972,100 XP دارد. این XP سطح جدید خود را در سطح Pro 2 61 قرار می دهد. همان بازیکن می تواند دقیقاً از جایی که متوقف شده است به صعود ادامه دهد و این آسان تر خواهد بود زیرا اکنون تجربه خود را 4٪ افزایش می دهد. این همچنین به این معنی است که تعداد انگشت شماری از بازیکنانی که در فصل بتای 1 به سطح 1000 رسیده‌اند، از سطح 93 Pro 9 شروع می‌کنند، به این معنی که آنها اکنون این فرصت را دارند که به برنده شدن و پیشرفت در فصل بتای 2 ادامه دهند.”

نشان‌های فصل دوم بتا حرفه‌ای Splitgate.
نشان‌های فصل دوم بتا حرفه‌ای Splitgate.

نشان ها

مانند کارت‌های بنر در Apex Legends، کارت‌های بازیکن Splitgate اکنون به بازیکنان اجازه می‌دهند که نشان‌هایی را که می‌خواهند نمایش دهند، انتخاب کنند. علاوه بر نشان‌هایی که برای صعود از سطوح حرفه‌ای به دست می‌آیند، بازیکنان همچنین نشان‌هایی را برای تکمیل چالش‌ها و انجام شاهکارهای خاص دریافت خواهند کرد.

در فصل دوم بتا، بازیکنان Splitgate نشان‌های ویژه‌ای دریافت خواهند کرد که موارد زیر را ردیابی می‌کنند، از جمله:

 • می کشد
 • رتبه بندی می کشد
 • ضربه به سر
 • او برنده می شود
 • پیروزی های رتبه بندی شده
 • بازیکنان تایمز بالاترین امتیاز را در تیم خود کسب کردند
 • پورتال های دشمن نابود شده است
 • از طریق پورتال ها می کشد
 • برنده شدن در مسابقات قابل دانلود بدون باخت یک دور

به طور کلی، تغییرات در XP و سیستم نشان باید یک سود خالص برای بازیکنان جدید و قدیمی باشد، که پیشرفت یک پاس نبرد را دشوارتر می کند و به کسانی که اغلب بازی می کنند پاداش می دهد. منتظر اخبار بیشتر در مورد Splitgate Beta فصل 2 باشید، از جمله اطلاعاتی در مورد حالت جدید که در تاریخ فاش خواهد شد. 27 می–و فراموش نکنید که قبل از شروع فصل 2، پاس نبرد خود را برای فصل 1 بتا تکمیل کنید 2 ژوئن.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.