منو سایت

سگا به زودی یک مینی کنسول جدید معرفی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سگا به زودی یک مینی کنسول جدید معرفی می کند

شرکت آره او رسماً از معرفی یک «پروژه جدید» در ژاپن خبر داد. رویداد جدیدی در راه است که بر بازی های کلاسیک و قدیمی متمرکز است. طبق گزارش های موجود و آخرین اخبار بازی، رویداد جدید سگا برای ارائه یک مینی کنسول برگزار می شود و این پروژه جدید در تاریخ 3 ژوئن (13 خرداد) به طور رسمی رونمایی خواهد شد.

به گزارش پارسی گیم، رویداد سگا به زبان ژاپنی به صورت زنده از کانال یوتیوب این شرکت پخش خواهد شد. لازم به ذکر است که آب و هوا 8 شب به وقت ژاپن خواهد بود. مدیران این شرکت بازی سازی به عنوان مهمانان ویژه در این مراسم حضور خواهند داشت. سگا همچنین عکس یک کیک شکلاتی به شکل دسته را به کنسول سگا جنسیس ضمیمه کرد و در نهایت پرسید: “یعنی چی؟”

بسیاری معتقدند حضور میازاکی به معنای معرفی یک مینی کنسول جدید است. زیرا هر دوی آنها Mega Drive Mini را در جشنواره سگا ژاپن در سال 2019 ارائه کردند. اوکناری در 15 سال گذشته به عنوان تهیه کننده در سگا مشغول کار و بازنشر بازی های قدیمی بوده است. این پروژه ها شامل انتشار بازی های سگا 3 بعدی برای کنسول نینتندو 3DS و همچنین سری سگا سن ها برای نینتندو سوییچ می شود.

کنسول مینی سگا

کنسول جدید سگا در آستانه معرفی است

او همچنین مدیر محتوای کنسول Sega Mega Drive Mini است که در سال 2019 وارد بازار شد.میازاکی همچنین به عنوان مدیر پروژه در سگا و مدیریت تولید محصولات مختلف فعالیت می کند. او مدتی است که روی مدیر پروژه کنسول Mega Drive Mini کار می کند. در اکتبر 2020، آکناری تایید کرد که مینی کنسول بعدی سگا احتمالا بر اساس کنسول Dreamcast ساخته خواهد شد و این شایعه ارائه کنسول جدید را تقویت کرده است.

او در مصاحبه ای با مجله ژاپنی Famitsu گفت که پروژه سخت افزاری بعدی آنها می تواند در سراسر جهان راه اندازی شود. او گفت: «دفعه بعد، فکر می‌کنم طرحی شبیه به مینی درایو ارائه کنیم. اگر بخواهم چند نام بگویم؛ احتمالاً SG-1000 یا Dreamcast Mini خواهد بود.» هیچ یک از این کنسول ها هنوز تایید نشده اند و تنها چیزی که می دانیم این است که رویداد جدید سگا در مورد یک مینی کنسول خواهد بود که این بار ممکن است در سراسر جهان در دسترس باشد.

تجارت کنسول های بازی سگا در اواخر دهه 1990 به پایان رسید و بازار همچنان برای پلی استیشن و نینتندو رقابتی است. گزارش ها حاکی از آن است که کنسول سگا ممکن است بازگردد.

منبع: VGC