منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • سونی در مورد سهولت ارتقا به سطوح مختلف سرویس جدید پلی استیشن پلاس صحبت می کند

سونی در مورد سهولت ارتقا به سطوح مختلف سرویس جدید پلی استیشن پلاس صحبت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی

طبق آخرین اخبار بازی، سونی اعلام کرده است که کاربران سرویس جدید پلی استیشن پلاس (PS Plus) می توانند با پرداخت مابه التفاوت و هزینه اضافی مربوط به هر سطح، اشتراک خود را به راحتی ارتقا دهند.

چندی پیش سونی سرویس جدیدی را راه اندازی کرد که دو سرویس مشترک خود یعنی PS Plus و PS Now را با هم ترکیب کرد. این سرویس که با نام PS Plus جدید شناخته می شود در سه سطح با امکانات و قیمت های متفاوت عرضه می شود. یکی از موضوعاتی که از همان ابتدا مورد توجه مصرف کنندگان بوده امکان و شرایط تغییر سطح است. حالا سونی اعلام کرده است که فرآیند ارتقا به سطوح بالاتر سرویس جدید پلی استیشن پلاس بسیار ساده است و بازیکنان فقط باید هزینه اضافی بپردازند.

طبق ایمیلی که برای یکی از کاربران وب سایت ResetEra ارسال شده است، بازیکنان می توانند در هر زمانی بین سطوح مختلف سرویس Playstation Plus جابجا شوند و هیچ محدودیتی وجود ندارد. تنها هزینه دریافتی این گروه مابه التفاوت روزهای باقیمانده اشتراک می باشد.

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. مدتی پیش زمان شروع این سرویس در نقاط مختلف دنیا اعلام شد. بر این اساس، مصرف کنندگان آسیایی (به استثنای ژاپن) در تاریخ 23 می (2 ژوئن) به سرویس جدید PS Plus دسترسی خواهند داشت. مصرف کنندگان در منطقه ژاپن می توانند در عرض یک هفته از این سرویس استفاده کنند. سرویس جدید پلی استیشن پلاس به ترتیب در تاریخ 13 ژوئن (23 ژوئن) و 22 ژوئن (31 ژوئن) در اختیار کاربران ایالات متحده و اروپا قرار خواهد گرفت.

پلی استیشن پلاس PS Plus جدید

سرویس جدید پلی استیشن پلاس دارای آثاری از نسل های قبلی است

سرویس جدید پلی استیشن پلاس در سه سطح با افزونه های Essentials، Extra و Premium در دسترس است. سطح Essentials هیچ تفاوتی با سرویس فعلی PS Plus ندارد. با خرید این سطح می توانید بازی های مختلف را به صورت آنلاین تجربه کنید و به بازی های ماهانه رایگان و تخفیف های مختلف دسترسی داشته باشید. اشتراک خدمات ماهانه، سه ماهه و سالانه به ترتیب 10 دلار، 25 دلار و 60 دلار است.

تفاوت اصلی Extra و Essentials دسترسی به بیش از 400 بازی بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 است که از طریق این سطح می توانید بازی های محبوبی مانند Death Stranding، God of War، Marvel’s Spider-Man، Marvel’s Spider-Man را تجربه کنید. : مایلز مورالس، مورتال کامبت 11، بازگشت. لیست کامل بازی های موجود در سطح اضافی در آینده اعلام خواهد شد. برای اشتراک ماهانه، سه ماهه و سالانه سطح جدید سرویس PlayStation Plus Extra باید به ترتیب 15، 40 و 100 دلار بپردازید.

کامل ترین سطح خدمات PS Plus جدید با پسوند درجه یک شناخته شده است. این سطح در کنار ویژگی های دو سطح قبلی به شما امکان می دهد تا 340 بازی از نسل های قبلی پلی استیشن را تجربه کنید. این به شما امکان می دهد به آثار پلی استیشن 3 (فقط پخش جریانی)، پلی استیشن 2، پلی استیشن 1 و پلتفرم های PSP دسترسی داشته باشید. علاوه بر این ویژگی، با خرید سطح درجه یک، می توانید نسخه آزمایشی آثار مختلف را تجربه کنید. می توانید اشتراک حق بیمه ماهانه، سه ماهه و سالانه را به ترتیب با قیمت 18، 50 و 120 دلار خریداری کنید.

نظر شما در مورد سادگی تغییر سطح اشتراک سرویس PS Plus چیست؟ آیا این باعث می شود از خدمات استقبال کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle