منو سایت

سونی تأیید می کند که از تجمع عضویت PS Plus جلوگیری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سونی تأیید می کند که از تجمع عضویت PS Plus جلوگیری می کند

سونی تأیید می کند که از تجمع عضویت PS Plus جلوگیری می کند

سونی تأیید کرده است که سفارش اشتراک‌ها را “موقتا” مسدود کرده است، اگرچه کدهای کوپن در زمان خرید معتبر خواهند بود. قبل از راه اندازی سرویس جدید عضویت پلی استیشن پلاس، برخی از کاربران سعی کردند با استفاده از کدهای PS Plus و PS Now اشتراک خود را تمدید کنند.

به‌روزرسانی پرسش‌های متداول در وب‌سایت PS Plus می‌گوید: «در حالی که ما برای راه‌اندازی سرویس جدید عضویت پلی‌استیشن پلاس آماده می‌شویم، در پشت صحنه کارهایی را انجام می‌دهیم تا انتقال را تا حد امکان برای همه اعضای فعلی‌مان راحت کنیم.

در حال پخش: PS Plus در مقابل Xbox Game Pass: قیمت، ویژگی‌ها و تفاوت‌های بازی

مشترکین ادعا می کنند که کدهای آنها پس از تلاش برای پول نقد رد شده است و نمونه های زیادی از این موضوع در موضوعات انجمن و رسانه های اجتماعی یافت شده است.

ترتیب عضویت زمانی است که یک کارت پیش پرداخت – خریداری شده از Sony یا یک فروشنده شخص ثالث – برای تمدید عضویت در حال انجام قبل از انقضا استفاده می شود و معمولاً زمانی رخ می دهد که کدهای اشتراک کاهش یافته است. پس از اینکه سونی نحوه تغییر سرویس اشتراک خود را فاش کرد، برخی از کاربران حفره‌ای پیدا کردند که به آنها امکان می‌دهد عضویت‌های PS Now را دریافت کرده و بدون هزینه اضافی به PS Plus Premium ارتقا دهند.

سونی به ادعاهایی مبنی بر اینکه کاربران را از بازخرید کدها برای جلوگیری از دریافت تخفیف قبل از تعمیر اشتراک در ماه مه ممانعت کرده است، پاسخی نداد، اگرچه عضویت PS Now دیگر قابل خرید نیست.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تغییر PlayStation Plus در ماه آینده، راهنمای PS Plus ما را ببینید. جالب اینجاست که به نظر می‌رسد سونی می‌تواند کارهای بیشتری برای افزودن ارزش بیشتر به سطح بالای برنامه انجام دهد و بازی‌های بیش از 34 دلار را برای دو ساعت تست زمان نیاز دارد.