منو سایت

سونی به جایگاه اصلی خود در Gran Turismo 7 نرسید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سونی به جایگاه اصلی خود در Gran Turismo 7 نرسید

بازی Gran Turismo 7 از زمان انتشار تاکنون مورد انتقاد بازیکنان و طرفداران قدیمی این مجموعه قرار گرفته است. سونی شروع بسیار خوبی برای شبیه ساز رانندگی خود داشت. اما تصمیمات بحث برانگیز نگرش بازیکنان قدیمی را تغییر داده است. معاملات کوچک و قیمت بالای خودرو، خرید خودروهای گران قیمت را دشوار می کرد. مجبور کردن بازیکنان به تجربه آنلاین Gran Turismo 7 به همراه مشکلات سرور، خشم گیمرها را برانگیخته است. سونی بالاخره به جایگاه اصلی خود نرسیده است.

به گزارش پارسی گیم، بازیکنان Gran Turismo 7 یک میلیون اعتبار یا همان ارز در بازی دریافت خواهند کرد و فرصت فروش خودرو نیز فعال شده است. استودیوی دیجیتال Polyphony در پاسخ به اعتراضات نسبت به گرانی خودروها اعلام کرد که این افراد باید دید بلندمدتی داشته باشند و گرن توریسمو روند مشابهی با واقعیت دارد و نمی توان همه خودروها را از ابتدا خریداری کرد.

بازی گرن توریسمو 7 سونی

تغییرات جدید Gran Turismo 7

با ادامه اعتراضات و دریافت امتیاز منفی در متاکریتیک، سونی تغییرات جدیدی را در Gran Turismo 7 اعلام کرده است. از این پس جوایز شرکت در مسابقات حرفه ای حدود 100 درصد افزایش می یابد. جوایز سایر تورنمنت ها از جمله بازی های آنلاین و دوستانه نیز افزایش می یابد تا بازیکنان بتوانند به صورت رایگان ماشین های مورد علاقه خود را داشته باشند. سطح اعتبار بازیکن نیز به 100 میلیون افزایش می یابد و توسعه دهنده سعی می کند تخفیف های بزرگی برای اتومبیل ها ارائه دهد.

تعداد مسابقات حرفه ای در حال افزایش است تا بازیکنان فرصت بیشتری برای بازی و کسب درآمد داشته باشند. بالاخره فرصت فروش خودرو در گاراژ فعال شد. این یکی از ویژگی هایی است که در ارائه Gran Turismo 7 گم شده بود و سونی قصد نداشت آن را اضافه کند. خرید و فروش خودرو یکی از مهم ترین قسمت های بازی Gran Turismo است و با انتشار آپدیت جدید این گزینه فعال خواهد شد.

مدیر بازی Gran Turismo 7 از صبر و شکیبایی بازیکنان تشکر کرد و همچنین بازخوردهای ارزشمندی ارائه کرد و نوشت که آنها به تکمیل بازی ادامه خواهند داد و تغییرات بیشتری در راه است. در حال حاضر امکان تجربه آفلاین بازی مطرح نشده است و مدیر اجرایی استودیو معتقد است که این بهترین گزینه برای مبارزه با کلاهبرداری است.

سونی به جایگاه اصلی خود در Gran Turismo 7 نرسید

ویدئویی که روند بازی Gran Turismo 7 را در رویداد State of Play نشان می دهد

Gran Turismo 7 با داستانی گسترده منتشر شد که منتقدان آن را بازگشتی باشکوه به ریشه های سریال می دانند. اکنون مراحل انتشار آپدیت جدید بازی آغاز شده و سرورها آفلاین هستند و پس از لاگین کردن؛ 100 میلیون اعتبار در حساب شما وجود خواهد داشت تا بتوانید ماشین مورد علاقه خود را خریداری کنید. به روز رسانی قبلی سرورهای Gran Turismo 7 را به مدت 30 ساعت از دسترس خارج کرد.

منبع: Eurogamer