منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • سونی استودیوی بازی سازی Savage که توسعه دهنده موبایل است را خریداری کرد

سونی استودیوی بازی سازی Savage که توسعه دهنده موبایل است را خریداری کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سونی استودیوی بازی سازی Savage که توسعه دهنده موبایل است را خریداری کرد

سونی استودیو را خرید بازی Savage که در زمینه تولید بازی موبایل فعالیت می کند، اعلام کرد. این خبر نشان دهنده راه اندازی رسمی استودیوی پلی استیشن در بخش موبایل است. آقای هرمان هولست رئیس استودیو پلی استیشن در پست جدید وبلاگ رسمی پلی استیشن ضمن خیرمقدم به استودیوی بازی سازی Savage به نقش مهم دستگاه های موبایل در آینده این شرکت اشاره کرد.

بازی Savage به عنوان اولین استودیو در خانواده سونی شناخته می شود که بر روی عناوین موبایل تمرکز کرده است. مدیر استودیو سونی در این باره اظهار نظر کرد و گفت: «تیم Savage Game متشکل از افراد بسیار با استعداد و خلاقی است که سال‌ها تجربه در ساخت بازی‌های محبوب موبایل دارند. اکنون با این استودیو به توافق نهایی رسیده ایم. آنها با ایده های جدید و خلاقانه خود این تیم را در سال 2020 ایجاد کردند. برای گسترش مخاطبان خود در زمینه پلی استیشن، ما با آنها همکاری می کنیم تا در آینده عناوین محبوب را منتشر کنیم.

خرید بازی Savage PlayStation

استودیوی موبایل بازی Savage را بخرید

همچنین در اطلاعات جدید دریافتی، خبر ساخت یک بازی اکشن ناشناخته توسط استودیو منتشر شده است بازی Savage، در موبایل در حال حاضر جزئیات بیشتری در مورد این بازی وجود ندارد، اما طبق گفته هالست می توان منتظر اخبار مختلفی در مورد آن بود. او گفت: “مدتی طول می کشد تا جزئیات این بازی فاش شود، اما زمانی که آنها این عنوان را اعلام می کنند بسیار هیجان زده هستم.”

سونی مدتی است که تمایل خود را برای ورود بیشتر به بازی های موبایلی ابراز کرده است. جیم رایان، رئیس CIE طی یک جلسه توجیهی تجاری گفت؛ این شرکت انتظار دارد تا سال 2025 نیمی از عرضه‌های سالانه‌اش بر روی رایانه‌های شخصی و تلفن‌های همراه باشد. با گسترش عناوین خود به رایانه‌های شخصی و تلفن‌های همراه، این فرصت را به آن‌ها می‌دهد تا از این بازار استفاده کنند و بخش محدودی از نرم‌افزار خود را مصرف کنند.

سال گذشته، سونی نیکولا سباستینی را نیز به خدمت گرفت که اکنون نایب رئیس بخش موبایل در استودیو پلی استیشن است. او مدیر سابق محتوا است Apple Arcade نیز بسیار موثر بوده و می تواند باشد. همچنین امسال سونی قصد دارد چند آی پی نمادین را برای دستگاه های موبایل معرفی کند، بنابراین باید منتظر اخبار بیشتری از او باشیم.

منبع: videogamechronicle