منو سایت

سه گانه جدید ویچر رونمایی شد. عرضه سه بازی در 6 سال آینده

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سه گانه جدید ویچر رونمایی شد. عرضه سه بازی در 6 سال آینده

طبق آخرین اخبار بازی، CD Projekt نه تنها با انتشار توییت هایی از بازی جدید سری Witcher با رمز Polaris خبر داد، بلکه به عرضه سه گانه The Witcher در ۶ سال آینده نیز اشاره کرد.

به تازگی شرکت CD Projekt در قالب شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرده که دنباله ای برای Cyberpunk 2077 ساخته خواهد شد.اما این تنها خبر جدید کمپانی مذکور برای طرفداران و علاقه مندان نیست. CD Projekt بازی بعدی سری The Witcher را در قالب توییتی دیگر معرفی کرد. بر این اساس اثر مذکور با رمز Project Polaris شناخته می شود و بر اساس میراث بازی The Witcher 3: Wild Hunt ساخته شده است. این اثر هنوز در مرحله پیش تولید است و بیش از 150 نفر از استودیو CD Projekt RED روی این بازی نقش آفرینی جهان باز کار می کنند.

یکی دیگر از لحظات مهمی که CD Projekt در توییتر به آن اشاره کرد، شروع سه گانه جدید The Witcher است. پس از راه اندازی Project Polaris، دو عنوان دیگر در مدت 6 سال در دسترس خواهند بود. اینکه آیا CD Projekt Red می‌تواند بازی‌های جدید سری Witcher را به موقع ارائه کند یا خیر، جای سوال دارد. مدتی پیش تایید شد که بازی جدید سری The Witcher با استفاده از Unreal Engine 5 ساخته خواهد شد که در صورت استفاده از موتور فوق در تولید سه گانه جدید Witcher، استودیو سازنده شرایط بهتر و سرعت تولید بالاتری را تجربه خواهد کرد. .

سه گانه جدید The Witcher

سه گانه جدید Witcher با Unreal Engine 5 ساخته شده است

در حال حاضر هیچ جزئیات دیگری در مورد سه گانه جدید The Witcher اعلام نشده است و هیچ اطلاعاتی در مورد مواردی مانند داستان و زمان انتشار در دسترس نیست. اما اگر قصد دارید برای کارهای آینده سری ویچر آماده شوید، می توانید نسخه نسل نهم بازی ویچر 3 را انتخاب کنید، این نسخه در سه ماهه چهارم سال جاری بر روی ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد. و پلتفرم های پلی استیشن 5.

نظر شما درباره ارائه سه گانه جدید The Witcher چیست؟ آیا برای تجربه این آثار لحظه شماری می کنید؟ آیا فکر می کنید CD Projekt و CD Projekt RED می توانند برنامه های خود را انجام دهند؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt