منو سایت

سه کارتریج رسمی آتاری 2600 در ماه می امسال عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سه کارتریج رسمی آتاری 2600 در ماه می امسال عرضه می شود

Atari 2600 شما ممکن است در دهه های گذشته زیاد استفاده نشده باشد، اما ممکن است خیلی زود تغییر کند. آتاری از طریق ابتکار Atari XP خود سه کارتریج جدید را برای این سیستم در ماه می امسال عرضه می کند که با طراحی فیزیکی کاملاً جدید و شماره گذاری منحصر به فرد برای کلکسیونرها کامل شده است. یکی از این بازی‌ها جانشین کلاسیک مطلق است و در آینده به عنوان چهارمین بازی افسانه‌ای آتاری مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

سه بازی Atari 2600 که با Atari XP ارائه می شوند، عبارتند از Yars’ Return، Saboteur و Aquaventure. بر خلاف برچسب‌گذاری اولیه بازی‌های مربوط به دوران اصلی ۲۶۰۰، این نسخه‌های محدود دارای تصاویر دقیقی از برچسب هستند. برای مثال، Yars’ Return یک موجود بزرگ را در جلو و مرکز با محیط در پس زمینه نشان می دهد. هیچ یک از این بازی ها بر روی نسخه اصلی 2600 منتشر نشدند، اگرچه Saboteur توسط هاوارد اسکات وارشا، خالق Yars’ Revenge (و ET) طراحی شده بود و برای آن برنامه ریزی شده بود. بازگشت یارس شامل مشارکت او و Aquaventure نمی شود.

کارتریج بازگشت یارس سری محدود
کارتریج بازگشت یارس سری محدود

آلبوم عکس

بازی دیگری برای این برنامه در تاریخ بعدی برنامه ریزی شده است: Adventure. بازی افسانه ای من کردم راه اندازی آتاری 2600 تا بتوانیم در آینده بازی های محبوب تری را از این کنسول دریافت کنیم.

بسته‌های بازی Atari XP نسخه محدود همراه با یک نوار کاست، یک “راهنمای دستورالعمل پاداش پیشرفته”، یک پین میناکاری شده، یک پچ کلکسیونر و یک نسخه دیجیتالی قابل پخش در کنسول جدید Atari VCS ارائه می‌شوند. می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره این برنامه در وب‌سایت رسمی بخوانید و کتاب «روزی روزگاری آتاری» نوشته هاوارد اسکات وارشاو را ببینید تا ببینید چگونه طراح افسانه‌ای «صنعتی» را که از قبل به سوی یک مارپیچ مرگ پیش می‌رفت، زمانی که او مجبور شد ET را تنها در پنج هفته ایجاد کند، «کشته» کرد. .

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.