منو سایت

سم لیک داستان Alan Wake 2 را یک هیولا نامید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سم لیک داستان Alan Wake 2 را یک هیولا نامید

استودیو Remedy به طور فعال در حال توسعه Alan Wake 2 است و روند تولید و توسعه با سرعت مناسبی در حال پیشرفت است. این استودیو هنوز آماده نمایش گیم پلی Alan Wake 2 نیست. اما هر از چند گاهی اخبار کوتاهی در این باره منتشر می کند. سم لیک، کارگردان و نویسنده اصلی بازی. داستان آلن ویک 2 آنها او را به یک هیولا تشبیه کردند و او را به خاطر بزرگی اش ستودند. استودیو همچنین همکاری با بازیگران زیادی را در جلسات فیلمبرداری موشن تایید کرد.

به گزارش پارسی گیم، سام لیک کارگردان و نویسنده این بازی است الن ویک 2 تصویر جدیدی را در کنار یکی از نویسندگان کلی مورفی منتشر کرد. سام لیک نوشته است که آنها صفحات زیادی از داستان Alan Wake 2 نوشته اند که تا به حال دیده نشده اند و داستان بازی از این نظر مانند یک “هیولا” است. کارگردان بازی این اثر را یک هیولای عظیم نامید که بزرگترین اثر تاریخ استودیوی Remedy تا اینجاست. این اولین باری است که سم لیک به طور رسمی در مورد اندازه و وسعت بازی صحبت می کند.

آلن ویک، خالق این بازی، مدتی پیش در مورد بازی جدید اظهار نظر کرد و آن را یک «ژانر جدید» نامید و Remedy بیشتر به جنبه ترسناک این بازی ویدیویی خواهد پرداخت. این جمله با توصیف «هیولا» همخوانی دارد و به نظر می رسد با اثری ژانر شکن و انقلابی روبرو هستیم که می تواند استانداردهای ژانر وحشت را برای همیشه تغییر دهد. همانطور که در تصویر مشخص است؛ ما با یکی از پیچیده ترین داستان ها در بازی های ویدیویی روبرو هستیم.

داستان آلن واک ۲

داستان بازی Alan Wake 2

کلی مورفی به شوخی گفت که آنها از “روش گیتار” برای نوشتن داستان استفاده کرده اند. گیتار یک ساز الکتریک است که ترکیبی از کیبورد و گیتار است و اگر در تصویر ببینید سم لیک چگونه کیبورد را در دست گرفته است، متوجه خواهید شد که منظور نویسنده بازی چیست. تیم نویسندگی داستان Alan Wake 2 را با سرعتی سریع می نویسد و نوشتن فراتر از انتظارات است. جلسات فیلمبرداری و ضبط نیز همزمان آغاز شد و سم لیک پس از یک تعطیلات تابستانی کوتاه به کار روی بازی ادامه خواهد داد.

سام لیک آلن ویک 2

ترو ویرتالا، مدیرعامل Remedy در مورد Ellen Wake 2 گفت: “هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.” اما این بازی از بسیاری جهات در حال تکمیل شدن است. بازی در سال 2023 قطعی است.سم لیک نیز مدتی پیش تایید کرد که بیشتر بازی قابل بازی است و می توان آن را تجربه کرد.البته آنها هنوز برای نمایش بازی آماده نیستند و ترجیح می دهند وقت خود را که باید صرف کنند. در مورد ساخت تریلر بازی برای ساخت بازی.

خبر دیگر اینکه مجموعه تلویزیونی Alan Wake در دست ساخت است و هنوز راه زیادی در پیش دارد.

منبع: TheGamer