منو سایت

سلسله سقوط کرده چهل ساعت طول می کشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سلسله سقوط کرده چهل ساعت طول می کشد

استودیو Team Ninja سازنده بازی های بسیار جذاب Ninja Gaiden و Nioh به تازگی تریلر گیم پلی بازی را منتشر کرده است. بازی Wo Long: Fallen Dynasty آشکار شد این بازی با حال و هوای آثار فانتزی تاریک ساخته شده و دنیایی پر از معنا و مفهوم را به تصویر می کشد. روند بازی سریعتر از کارهای مشابه است و میزان ماندگاری آن ذکر نشده است. سازنده بازی به تازگی زمان مورد نیاز Wo Long: Fallen Dynasty را اعلام کرده است و می دانیم که حدود چهل ساعت برای تکمیل آن کافی است.

ماساکی یاماگیوا، تهیه‌کننده بازی، در مصاحبه‌ای با نشریه اسپانیایی Vandal اطلاعات جدیدی در مورد ساختار بازی فاش کرد. به گفته وی، ساختار اولیه بازی شبیه Nioh است و مراحل این دو اثر مشابه یکدیگر است. نقشه کلی بازی به مناطق مستقل تقسیم شده است و اینطور نیست که همه آنها در یک نقشه مشترک به هم متصل شده باشند. در واقع هر منطقه مسیرها و فضای متفاوتی دارد. مناطق بازی همچنین دارای بخش های قابل جستجو هستند. گوشه و کنار محیط با رازهای مختلفی پنهان شده است.

زمان مورد نیاز برای Wo Long: Fallen Dynasty

زمان صرف شده برای تکمیل Wo Long: Fallen Dynasty

لازم به ذکر است متن مصاحبه به زبان اسپانیایی منتشر شده است و امکان ورود به جزئیات وجود ندارد. این تهیه کننده تاکید کرد که زمان لازم برای Wo Long: Fallen Dynasty حدود چهل ساعت است و در این مدت می توانید داستان اصلی را به همراه برخی از محتوای فرعی تجربه کنید. البته، چالش های بیشتری برای تکمیل وجود دارد و ممکن است زمان بیشتری برای بازی قبل از تیتراژ پایانی داشته باشید. این اطلاعات معمولا یک ماه قبل از انتشار بازی اعلام می شود، بنابراین باید منتظر جزئیات بیشتر باشید.

یکی از مهم ترین تفاوت های بازی جدید تیم نینجا، روایت داستان در چین باستان است. این باعث شد که مکان های بازی بزرگتر از سری Nioh باشد. در بازی قلعه های عظیمی وجود دارد و یکی از نکات مهم قابلیت پرش است و در نتیجه می توانید به امتیازات بالایی برسید. نبردها بر اساس هنرهای رزمی چینی و با تاکید اصلی بر سرعت است. این امر منجر به انتشار خبری در مورد درجه دوام نشد. در نتیجه شرایطی پیش می آید که باید به سرعت به آنها پاسخ داد.

سلسله سقوط کرده چهل ساعت طول می کشد

تریلر بازی Wo Long: Fallen Dynasty

سرعت بازی سریعتر از Sekiro Shadows Die Twice خواهد بود و دلیل آن نیز سبک مبارزه چینی است. هنرهای رزمی چینی سرعت بالایی دارند و استودیو سعی کرده این حرکات را با موشن کپچر زنده کند و با جنبه اکشن بازی ترکیب کند. سلاح های مختلفی برای استفاده در Wo Long: Fallen Dynasty وجود دارد. از شمشیر گرفته تا کلمات جادویی، همگی بخشی از محتوای بازی هستند. این اثر جدید قرار است در اوایل سال 2023 برای رایانه های شخصی و کنسول های بازی در دسترس قرار گیرد. کاربران Game Pass می توانند در روز اول از آن لذت ببرند.

منبع: GamingBolt