منو سایت

سفر به یومی حدود 5 ساعت طول می کشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سفر به یومی حدود 5 ساعت طول می کشد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، کارگردان ترکی تو یومی، مارسین کریسپین، گفته است که تیم سازنده بر روی ارائه تجربه طولانی تمرکز نخواهند کرد و قصد دارند تجربیات سینمایی و داستانی را ارائه دهند. بنابراین برای تکمیل بازی Trek to Yomi حدود 5 ساعت زمان لازم است.

بازی Trek to Yomi از زمان معرفی تاکنون مورد توجه بسیاری از بازیکنان قرار گرفته است. از آن لحظه به بعد هر چه نمایش های بیشتری نمایش داده شود، نقاط قوت او بیشتر و بیشتر نمایان می شود. استودیو Flying Wild Hog مسئولیت این اکشن ماجراجویی و اسکرول جانبی را بر عهده دارد. این استودیو نوید یک داستان زیبا و سینمایی با محوریت سامورایی ها را می دهد که عمدتاً روی داستان تمرکز دارد. به گفته سازندگان، این عامل بر سایر قسمت ها تأثیر می گذارد و جنبه های مختلف بازی ترکی بر روی آن ساخته می شود.

برای مثال، نباید انتظار داشته باشید که Trek to Yomi طول بکشد. گیمینگ بولت اخیراً با مارسین کریسپین، مدیر ترکی تو یومی مصاحبه کرده است. یکی از سوالاتی که در این مصاحبه پرسیده می شود این است که چقدر طول می کشد تا Trek to Yomi کامل شود. طبق گفته Marcin Crispin، تکمیل بازی در سختی معمولی حدود پنج ساعت طول خواهد کشید. به گفته کارگردان ترک تو یومی، تمرکز اصلی این اثر بر تاریخ و بازسازی فضای دوره ادو است.

مارسین کریسپین به GamingBolt گفت: «سفر به یومی کار بزرگی نیست. در سطح سختی معمولی، حدود پنج ساعت طول می کشد تا بازی کامل شود. می خواستیم تجربیات سینمایی را در قالب یک بازی ترکی ارائه کنیم و داستان خاص خود را به بازیکنان نشان دهیم. همچنین از طریق کلکسیون ها آنها را با دوره ادو آشنا کنید. طول بازی تاثیر زیادی در طراحی داشت. در این مدت، معرفی بسیاری از کارکردها یا ارائه مبارزات بسیار دشوار دشوار و غیرممکن است. حفظ حس یک فیلم کلاسیک سامورایی هدف اصلی ما بود.

بازی Trek to Yomi را ببینید

بازی Trek to Yomi را می توان از قبل با 10 درصد تخفیف خریداری کرد

Trek to Yomi در بهار امسال برای پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، سری ایکس باکس اس، ایکس باکس ایکس سری، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که مشترکین Xbox Game می توانند در تعطیلات روز اول انتشار بدون هیچ هزینه اضافی به بازی دسترسی داشته باشند.

نظر شما در مورد مدت زمانی که طول می کشد تا سفر به یومی را کامل کنید چیست؟ آیا این اثر سامورایی توانست توجه شما را به خود جلب کند؟ آیا فکر می کنید ترک یومی می تواند با Ghost of Tsushima رقابت کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt