منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • سطح جدید Rocky هیتمن 3 در ماه جولای وارد می‌شود و کار آزاد در اواخر سال 2022 وارد بازار می‌شود.

سطح جدید Rocky هیتمن 3 در ماه جولای وارد می‌شود و کار آزاد در اواخر سال 2022 وارد بازار می‌شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سطح جدید Rocky هیتمن 3 در ماه جولای وارد می‌شود و کار آزاد در اواخر سال 2022 وارد بازار می‌شود.

حالت Rogoelite Freelancer بازی Hitman 3 برای مدتی بیشتر از حد انتظار در حال توسعه خواهد بود، اما IO Interactive فاش کرده است که سطح کاملاً جدیدی برای این بازی در ماه جولای در دسترس خواهد بود. به عنوان بخشی از به‌روزرسانی نقشه راه برای دومین سال، IO Interactive توضیح داد که به لطف موفقیت Hitman 3، او این تجمل را داشت که زمان بیشتری را برای تنظیم دقیق حالت مستقل صرف کند.

IO Interactive گفت: «به طور خلاصه، این رژیم بسیار گسترده و جذاب است. “این بازی برای بازیکنانی ساخته شده است که می خواهند عمیق تر به آنچه که یک بازی هیتمن می تواند باشد شیرجه بزنند، و به همین دلیل تصمیم گرفتیم زمان بیشتری را برای آن صرف کنیم. هیتمن 3 موفقیت آمیز بود، و با آن ما می توانیم به تیم خود زمان اضافی بدهیم تا پیچ ها را محکم کنند و مطمئن شویم که رژیم تا حد امکان به جاه طلبی های ما نزدیک است.”

IO Interactive قصد دارد یک حالت مستقل را در نیمه دوم سال 2022 منتشر کند، به‌روزرسانی بزرگ بعدی بازی، به‌روزرسانی‌ای است که ردیابی پرتو، بازنگری اساسی قراردادهای ویژه و ماموریت‌های فعال‌سازی مجدد اهداف گریزان برای حالت Arcade را اضافه می‌کند.

نقشه جزیره امبروز
نقشه جزیره امبروز

نقشه راک که در ژانویه در جزیره Ambrose منتشر شد، در ماه جولای منتشر خواهد شد و به عنوان یک “داستان جذاب” برای طرفداران هیتمن توصیف می شود. ماموریتی که در این مرحله تنظیم می شود، قبل از وقایع Hitman 3 اتفاق می افتد و چندین شکاف در خط داستانی World of Assassination را پر می کند. در صورتی که آن را از دست دادید و در Xbox هستید، می توانید کل سه گانه را همین الان از طریق Game Pass دریافت کنید.

علاوه بر کارش بر روی Hitman، IO Interactive در توسعه یک بازی جیمز باند با نام رمز پروژه 007 نیز مشارکت دارد و به عنوان چرخش اصلی این جاسوس نمادین توصیف شده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.