منو سایت

سری Horizon یک سه گانه خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سری Horizon یک سه گانه خواهد بود

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، اطلاعاتی به بیرون درز کرده است که از تصمیم استودیو Guerrilla Games مبنی بر کنار گذاشتن سری Killzone و تبدیل سری Horizon به یک سه گانه خبر می دهد.

بسیاری از گیمرها و کاربران پلتفرم های پلی استیشن استودیو گوریلا گیمز را به خاطر سری Killzone می شناسند. این استودیو در طول 13 سال پنج بازی از این سری منتشر کرده است. موفق ترین کار در سری Killzone، Killzone 2 بود که 91 امتیاز کسب کرد. آخرین نسخه از این سری بازی Killzone Shadow Fall است که در سال 2013 بر روی کنسول پلی استیشن 4 منتشر شد. از آن تاریخ به بعد، Guerrilla Games استودیو ساخت سری Killzone را متوقف کرد تا سری جدید عرضه کند.

حاصل این تصمیم استودیو گوریلا گیمز Horizon Zero Dawn است که در سال 2017 با تغییرات عمده ای نسبت به کارهای قبلی این استودیو به بازار آمد. سری کیلزون به سبک تیراندازی اول شخص ساخته شده است. در ضمن Horizon Zero Down یک بازی اکشن نقش آفرینی است. پنج سال بعد، دنباله، یکی از پرفروش‌ترین پلی‌استیشن ۴، با نام Horizon Forbidden West منتشر شد.

اکنون مشخص شده است که استودیوی Guerrilla Games به طور کامل سری Killzone را کنار گذاشته است. بنابراین بازیکنانی که منتظر بازگشت کیلسون و راه اندازی یک بازی جدید بوده اند، نباید خیلی خوشبین باشند. این خبر را oopsleaks یکی از اینسایدرهای معروف در قالب سلسله پست هایی در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد. او در توییت های خود هنگام صحبت در مورد سریال Killzone از عبارت مرده استفاده می کند. بر همین اساس استودیو گوریلا گیمز هیچ اثر دیگری از سری کیلسون تولید نکرده و برای همیشه از چرخه تولید استودیو مذکور حذف شده است.

سریال Killzone

بازی Killzone Shadow Fall یکی از پرفروش ترین بازی های پلی استیشن 4 است

اطلاعات منتشر شده توسط oopsleaks از Guerrilla Games نیز حاوی خبرهای خوبی است. این خودی تعدادی از برنامه های آینده استودیو گوریلا گیمز را اعلام کرد. بر این اساس، بازی دیگری از سری Horizon منتشر می شود و این سری به یک سه گانه تبدیل می شود. علاوه بر این، oopsleaks اعلام کرد که استودیو Guerrilla Games یک بازی آنلاین مستقل از سری Horizon منتشر خواهد کرد که تجربیات مشابه Monster Hunter: World را ارائه می دهد. سونی این سری را یکی از مجموعه های اصلی خود می داند. این بدان معناست که بازی های بیشتری از سری Horizon در آینده منتشر خواهند شد.

سرانجام، oopsleaks اعلام کرد که استودیو گوریلا گیمز در حال کار بر روی یک بازی تیراندازی مسابقه ای است. حدود سه سال از ساخت این اثر می گذرد و برخی از سازندگان Rainbow Six Siege در گروه تولید آن حضور دارند. این بیانیه oopsleaks چندان واضح و مبهم نیست. چرا که مشخص نیست این کار یک تجربه نظامی است یا بخشی از سریال Horizon. امیدواریم به زودی اخبار رسمی از این بازی منتشر شود.

نظر شما در مورد استودیو Guerrilla Games که سری Killzone را کنار می گذارد چیست؟ آیا موافقید که سریال Horizon باید به یک سه گانه تبدیل شود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Dualshockers