منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • سری Assassin’s Creed و بازی Stray به پلی استیشن پلاس اضافه خواهند شد

سری Assassin’s Creed و بازی Stray به پلی استیشن پلاس اضافه خواهند شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سری Assassin's Creed و بازی Stray به پلی استیشن پلاس اضافه خواهند شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، سونی به صورت رسمی از آثاری رونمایی کرد که به زودی برای سطوح Extra و Premium کاربران سرویس PS Plus عرضه خواهند شد. بر همین اساس با خرید اشتراک سرویس پلی استیشن پلاس می توانید به بازی Stray در روز انتشار و تعدادی از آثار معروف سری Assassin’s Creed دسترسی داشته باشید.

سونی اخیراً تغییراتی را در خدمات اشتراک خود، PlayStation Plus و PS Now اعمال کرده است. به این ترتیب خدمات فوق در سه سطح با ویژگی ها و مزایای متفاوت یکپارچه و ارائه می شود. در حالی که لایه Essential هیچ تفاوتی با سرویس قبلی PS Plus ندارد، سطوح Extra و Premium مجموعه بزرگی از آثار مختلف را در اختیار مشترکان قرار می دهند.

بازی های موجود در سطوح اضافی و پریمیوم سرویس پلی استیشن پلاس ثابت نیستند و سونی همیشه بازی های بیشتری را در اختیار مشترکین قرار می دهد. بر این اساس شرکت مذکور آثاری را که می توانید از 19 جولای (28 تیر) در قالب اشتراک سرویس PS Plus تجربه کنید، رسما معرفی کرد. همانطور که قبلاً گزارش شده است، مشترکین سطوح Premium و Extra سرویس پلی استیشن پلاس می توانند از تجربه بازی Final Fantasy 7 Remake در کنسول پلی استیشن 4 لذت ببرند. در همین حال، شما به بازی Final Fantasy 7 Remake Intergrade از جمله افزودنی Episode دسترسی خواهید داشت. در بسته INTERmission در کنسول پلی استیشن 5.

همراه با بازی Final Fantasy 7 Remake، همزمان با انتشار بازی Stray، مشترکین سرویس پلی استیشن پلاس می توانند این کار را تجربه کنند. علاوه بر این، سونی بازی Marvel’s Avengers را برای علاقه مندان به آثار ابرقهرمانان و شخصیت های مارول به ارمغان خواهد آورد.

ولگرد پلی استیشن پلاس سری Assassin's Creed

Stray در روز عرضه به پلی استیشن پلاس اضافه خواهد شد

به لطف همکاری سونی با یوبی سافت، تعدادی بازی از سری Assassin’s Creed به مجموعه آثار موجود در سطوح Extra و Premium سرویس پلی استیشن پلاس اضافه خواهند شد. این بازی ها عبارتند از: Assassin’s Creed Unity، Assassin’s Creed 4 Black Flag، Assassin’s Creed Rogue Remastered، Assassin’s Creed Freedom Cry و Assassin’s Creed: The Ezio Collection. علاوه بر آثار ذکر شده، می توانید با خرید اشتراک سطوح اضافی و پریمیوم سرویس PS Plus از بازی های Saints Row 4: Re-Elected و Saints Row: Gat out of Hell نیز لذت ببرید.

بازی‌های جدید سرویس پلی‌استیشن پلاس به بازی‌های فوق‌الذکر Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure، Jumanji The Video Game، Paw Patrol on a Roll، ReadySet Heroes (PlayStation 4) و Spirit of the North: Enhanced Edition (پلی‌استیشن 4) ختم نمی‌شوند. ) ایستگاه 5 ) نیز در دسترس خواهد بود. لازم به ذکر است که بازی های کلاسیک No Heroes Allowed و LocoRoco Midnight Carnival از جمله آثاری هستند که مشترکین سرویس پریمیوم PS Plus از سه شنبه هفته آینده به آنها دسترسی خواهند داشت.

در بلاگ پلی‌استیشن ایتالیا، اعلام شد که بازی‌های Dino Crisis، Ridge Racer 2 و Soulcalibur: Broken Destiny از جمله بازی‌های کلاسیک موجود در ردیف Premium سرویس پلی‌استیشن پلاس خواهند بود. اگرچه نام این بازی ها از پست مربوطه حذف شده و سونی آن را ناشی از اشتباه می داند.

نظر شما در مورد بازی های جدید پلی استیشن پلاس چیست؟ کدام یک از آثار مورد توجه شما قرار گرفت و آیا برای تجربه آن لحظه شماری می کنید؟ فکر می کنید اضافه کردن Stray به پلی استیشن پلاس در روز راه اندازی چه تاثیری بر تعداد کاربران خواهد داشت؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt