منو سایت

سرویس +Ubisoft به مدت یک ماه رایگان شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سرویس +Ubisoft به مدت یک ماه رایگان شد

طبق آخرین اخبار بازی، یوبی سافت به کاربران رایانه های شخصی این امکان را داده است تا به مدت یک ماه از سرویس اشتراک این شرکت به نام سرویس +Ubisoft به صورت رایگان استفاده کنند.

خدمات اشتراک این روزها بسیار محبوب هستند. به عنوان مثال بسیاری از علاقه مندان به فیلم ها و سریال ها آثار مورد نظر خود را از طریق سرویس هایی مانند Disney+، HBO Max و Netflix تماشا می کنند. شرایط مشابهی در صنعت بازی های ویدیویی حاکم است و بازیکنان می توانند با خرید اشتراک ماهانه سرویس های Game Pass و PlayStation Plus به مجموعه بزرگی از آثار مختلف دسترسی پیدا کنند.

یوبی سافت به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در صنعت بازی های ویدیویی، چند سال پیش سرویس اشتراک خود را با نام یوبی سافت پلاس معرفی کرد. طرفداران سریال های مختلف از جمله Assassin’s Creed و Watch Dogs می توانند در قالب اشتراک ماهانه سرویس Ubisoft+ به آثار مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند.

اگر هنوز از سرویس یوبی سافت پلاس استفاده نکرده اید، این شرکت فرانسوی این فرصت را به شما داده است که سرویس مذکور را امتحان کنید. بر این اساس، طرفداران می توانند به مدت یک ماه بدون صرف هزینه از سرویس Ubisoft+ بر روی رایانه شخصی استفاده کنند. یکی از ویژگی های مهم سرویس مذکور دسترسی به نسخه پریمیوم و تمامی بسته های الحاقی بیش از 100 بازی و امکان آزمایش آثار مختلف در روز انتشار می باشد.

سرویس یوبی سافت + یوبی سافت

عناوین جدید Ubisoft در روز راه اندازی به Ubisoft+ اضافه می شوند

سرویس +Ubisoft دو برنامه متفاوت دارد. اولین پلن که با نام PC Access شناخته می شود، دسترسی شما به رایانه شخصی را محدود می کند و تنها در این پلتفرم می توانید کارهای موجود در سرویس یوبی سافت پلاس را تجربه کنید. Multi Access نام دومین پلن سرویس +Ubisoft است. علاوه بر رایانه شخصی، این طرح شامل پلتفرم Google Stadia نیز می شود. به همین دلیل می توانید در هر دستگاهی اعم از رایانه شخصی، تبلت و تلفن همراه به آثار مختلف دسترسی داشته باشید و بدون نگرانی از بابت دانلود و مشخصات سخت افزاری از تجربه آنها لذت ببرید.

30 روز زمان کافی برای بررسی سرویس Ubisoft+ و تصمیم گیری برای خرید اشتراک است یا خیر. همچنین به لطف این اکشن یوبی سافت می توانید بازی های مختلفی مانند Assassin’s Creed Valhalla، Watch Dogs: Legion و Immortals Fenyx Rising را تجربه و تکمیل کنید.

نظر شما در مورد سرویس +Ubisoft چیست؟ آیا تا به حال از این سرویس استفاده کرده اید؟ به نظر شما Ubisoft Plus در مقایسه با رقبایی مانند EA Play چقدر موفق است؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Eurogamer